Wpis z mikrobloga

Kilka minut temu dodałem post, w którym wyraziłem szok po obejrzeniu fragmentu filmiku kanału Dla Pieniędzy na temat Tuska. Bardzo agresywny i kłamliwy wobec Tuska, w skrócie i delikatnie rzecz ujmując. Poszperałem dalej - okazało się, że typ jest sponsorowany przez CPK - jeden z jego filmów jest oznaczony.

To jest po prostu szok. Spółka CPK z pieniędzy podatników sponsoruje youtubera, który szkaluje na całej linii Tuska. W najnowszym filmiku masa nawiązań do zdrady Polski przez Tuska. W komentarzach też jazda po bandzie po Tusku. To są standardy białoruskie po prostu. Ten Paweł Svinarski powinien tę kasę w zębach oddawać. Oczywiście gość jest powiązany z Konfederacją i także z nimi współpracuje. Patologia.

#polityka #4konserwy #neuropa #dlapieniedzy #sejm #sejm #konfederacja
Gours - Kilka minut temu dodałem post, w którym wyraziłem szok po obejrzeniu fragment...

źródło: IMG_3139

Pobierz
  • 118
@Gours: No i właśnie dlatego konieczny jest szczegółowy audyt CPK - żeby odciąć tym wszystkim pijawkom źródło finansowania. Mogę się założyć że te wszystkie gównoznaleziska zachwalające CPK które od miesięcy prawie codziennie wlatują na główną i są wykopywane na pniu przez te same konta również stanowią element tego propagandowego systemu i idą na nie grube pieniądze.