Wpis z mikrobloga

Takie oto fejk newsy rozpowszechniają antyklerykałowie na swoim ukochanym tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tu dementi zarówno kurii jak i szpitala:
https://finanse.wp.pl/ile-faktycznie-zarabia-kapelan-w-szpitalu-kuria-odpiera-zarzuty-ws-ordynatorskich-pensji-ksiezy-6211033221994625a

I tacy ludzie ośmielają się pisać coś o "racjonalizmie" xD

#4konserwy #bekazlewactwa #kosciol #chrzescijanstwo #katolicyzm
źródło: comment_TuuVcl0q9LGudjr02Uy3LAWBHkvTaeHo.jpg
  • 75
@plackojad: Akurat lakukaracza jest "#!$%@?" tak sam się określił, ma problemy psychiczne i bierze psychotropy od 10 lat, ma ewidentne problemy psychiczne i emocjonalne. To wszystko wyjaśnia.

lakukaracza
: Jestem chory, leczę się psychiatrycznie i mówię o tym wprost, bo może ktoś dzięki temu też zacznie się leczyć. Mi lekarz powiedział wprost, że jeszcze 30 lat temu jedynym rozwiązaniem mojej choroby byłoby zapicie się na śmierć lub samobój. Dzięki lekom pracuje,
źródło: comment_I3uuRmHoQpnnMWDaCHsxvaq7weSjXGgL.jpg
@plackojad Przecież to jest kółko wzajemnej adoracji co plują sobie wpisy nawzajem i niby myślą, że coś zmienią #!$%@? ludzi XD

Prawda jest taka, że nawrócą więcej ludzi swoimi debilizmami, bo nikt nie będzie chciał być kojarzony z nimi XDDDD

Jest sporo opłaconych ludzi tutaj, którzy dostają za to hajs by ideologicznie spamować z firm od social media, NGO
Kolega @lakukaracza_ postanowił - po udowodnieniu mu siania fejkniusów - przyznać się do błędu i usunąć wpis - i chwałą mu za to! Nie omieszkał jednak nazwać mnie i plusujących ten wpis "katolami" i porównać dyskusję pod nim do masturbacji. Jednocześnie zaczął bić w tony ciemiężonego ateisty, który musi płacić podatki na Kościół - zupełnie, jakby nie zauważał faktu, że z podatków katolików idą pieniądze na szkalujące ich religię filmy, sztuki teatralne