Wpis z mikrobloga

Z jakiej oferty przy mobilnym internecie korzystacie? Takiej do telefonu zwykłej, nie mobilnym internecie stacjonarnym po 150 GB miesięcznie.

Chciałbym jakiś pakiet (w pre-paid) ważny pół roku albo rok ;-). Zużywam średnio 3-4 GB na miesiąc przy #play odNOWA i przy pakiecie za 25 złotych mam 6 GB. (25/6 = 4.16 zł za 1 GB, drogo). Teraz mieli Internet za darmo przez wakacje po 10 GB (nigdy tyle nie zużyłem) i się nie interesowałem tematem.

Rozglądałem się po różnych pakietach i sieciach (cholera ile tych sieci #mvno teraz jest, nie ogarniam) i nie znalazłem nic wybitnie ciekawego.

Najlepiej chyba wygląda #plus i http://www.plus.pl/internet-na-karte - 15 złotych za starter i dostajesz jakieś GB (na 15 dni - do testów może fajne, dla mnie nie), ale po doładowaniu za 30 złotych dostajesz 30 GB na rok plus darmowy rok ważności konta -> 45 złotych za 30GB i pewnie na rok jestem urządzony przy cenie 1.5 zł za 1 GB... Ktoś tam jakieś haczyki widział? Widział ktoś gdzieś taniej? [Wraz z utrzymaniem numeru, bez wymuszonych doładowań za 20 złotych co miesiąc]

#internet #orange #plush #tmobile #internetmobilny #redbullmobile i nie wiem co tam jeszcze jest
  • 3
Witaj. Możesz opisać swoje preferencje, wysyłając maila na adres: specjalista_plus@plus.pl Zamieść w nim swoje dane oraz dogodne godziny kontaktu, a nasz konsultant zadzwoni do Ciebie i przedstawi szczegóły ofert, którymi jesteś zainteresowany.