Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ogau: pewnie to ci sami od wojen z obowiązkowa matma na maturze xD ja z nich co najwyżej kisne bo wiem że stają się bo nie potrafili zdać co mi insynuuja
  • Odpowiedz
Mi sie wydaje, ze wlasnie dzieki temu ze Krystian tlumaczyl wszystko jak dla dzieciakow doprowadzilo go do sukcesu. Chodzi o to ze 90% tych banalnych rzeczy sie wie, ale 10% sie nie wie, zapomni etc. Dzieki tak powolnemu tlumaczeniu kazde z tych 10% zostaje pokazanych przez Krystiana i mozna skupic sie na prawdziwych trudnosciach w calkach, macierzach, pochodnych, a nie na tym jaka sie jest durna pala.
  • Odpowiedz
@The_Random: Krystian to mistrz. Chodziłem do niego na korepetycje z matematyki gdzie wspólnie narodziła się wizja e-Trapezu. Zaczynałem wtedy karierę jako developer i kompletnie nie miałem czasu chodzić na uczelnię. Cały rok matematyki analitycznej nadrobiłem z Krystianem w 8 godzin i zaliczyłem na 5 bez żadnego problemu.

Konsultowałem Krystiana podczas tworzenia e-Trapezu (zdjęcie, które wrzuciłeś jest z mojego balkonu :D) i gość przelał wiele lat doświadczenia w nauczaniu 1:1 w te
  • Odpowiedz
Gdyby nie Krystiaj w życiu nie zdalbym nawet 1 semeatru z ciagiem geometrycznym, macierzami.


@Niebadzlosiem: No i właśnie nie powinieneś zdać xD Jeśli jesteś zbyt głupi lub leniwy żeby zrozumieć podstawowe zagadnienia matematyczne, to nie powinieneś być na studiach ścisłych. To nie są ataki i bóle dupy, tylko zwykła prawda. Karczyński uczy rozwiązywania zadań schematami bez żadnego zrozumienia tego, co się robi. Wasi wykładowcy robią to inaczej nie dlatego, że tak
  • Odpowiedz
@The_Random: Widzę że na Mirko pełno przyszłych nauczycieli akademickich jest.
Takich niekoniecznie z wiedzą, ale z podejściem typowego nauczyciela akademickiego w Polsce.

Czyli masz tu wzory, jakąś archaiczną literaturę i nawet nie próbuj zrozumieć bo i tak wyjebię 70% roku na warunek!

Ta książka od fizyki też jest mocno hejtowana przez takich domorosłych ekspierdów z piwnicy mamusi.
A jest naprawdę dobra na pierwszy semestr polibudy. Na tym etapie niczego trudniejszego nie
Antorus - @The_Random: Widzę że na Mirko pełno przyszłych nauczycieli akademickich je...

źródło: comment_0V8jXT5bSSP6ONvkxeTWzisuzhLvcrTa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Salieri_ Koniec końców rzuciłem studia na 3 semestrze przez programowanie i w jakimś mniejszym stopniu matematykę. Cały semestr byla statystyka z czymś tam pierwsze zajęcia spoko prawdopodobieństwo, rzuty kością no ok ale potem gościu tak odpłynął że nawet nie wiem co tam się działo xD. @xax92 pamietasz co tam dalej było xD?
Ogólnie to masz rację studia powinny być dla elity i ludzie po studiach powinni być ogarnięci jednak poszedłem na studia
  • Odpowiedz