Wpis z mikrobloga

@NewBlueSky: Normalnie nóż mi się w kieszeni otwiera jak widzę takie posty, serio nie kapujesz, że nauczyciele matematyki na poziomie akademickim są często kiepscy? Ale nie, oczywiście wielki geniusz i panisko wszystko zdało bez żadnych pomocy dydaktycznych, bo korzystanie z e-Trapeza to siara, ale oczywiście robienie beznadziejnego wykładu jak jakiś dzban to prawidłowe działanie.
  • Odpowiedz
Wytłumaczył mi tak całki, że na prawdę je zrozumiałem i nie miałem problemu na studiach. Bardzo często nauczyciele akademiccy nie umieją nauczyć, dobrze wspominam randki z Krystianem, nieraz kończyły się w łóżku xD
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Wiadomo, że to podstawy, ale czasy się zmieniły i aktualnie niczego z analizy matematycznej czy poważnej algebry nie uświadczysz w liceum, natomiast dziadki z politechnik dalej mają podejście jakbyś już co najmniej #!$%@?ł całki i różniczki od semestru. Ponadto cokolwiek poza tym co uczy Krystian przydaje się na poważnych kierunkach na politechnikach, np. na ekonomii wystarczy umieć podstawy, które on właśnie pokrywa.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: @slkt: Nie no wiadomo lepiej #!$%@?ć na jeden temat pare slajdów z symbolami używanymi w matematyce bez żadnych objaśnień oczywiście, że o komentarzach, przykładowych zadaniach czy ich rozwiązaniach nie ma raczej co wspominać, a już rzetelne ich wytłumaczenie to marzenie ściętej głowy. Krystian może i czasem tłumaczy jak dla psa, ale to dużo bardziej przypomina sposób nauczania praktykowany na prestiżowych uczelniach niż to co odwala masa polskich profesorów, więc
  • Odpowiedz
@NewBlueSky widzę, że jesteś kolejnym geniuszem w naszym kraju.
Pewnie siedzisz na jakichś gówno studiach i dlatego Ci tak łatwo, więc dupa cicho panie z #!$%@? w kosmos ego. Gdyby nie Krystian to w drugim semestrze nie rozumiał bym nic z matmy, bo moja wykładowczyni i od ćwiczeń nic nie tłumaczyły. Wszystko trzeba było samemu się uczyć, a eTrapez to najpewniejsze źródło.
  • Odpowiedz
@CzeXD: Hur dur jak nie ogarniałeś całek w podbazie to jesteś debilem, ja to siedzę na wykładach i chłonę w #!$%@? nieprzystępną wiedzę serwowaną przez leśnych dziadków którzy ni #!$%@? nie umieją się wiedzą podzielić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@StaraSzopa: no nie bardzo, ją to odczytałem że przedstawił się jako debil
@dewanderer: może i są kiepscy, ją uczyłem się głównie ze skryptow
@KamRadz: siedzę na gownoatudiach takich jak infa :(

@KamRadz: co do cytatu to wręcz odwrotnie. Zawsze śmieszyły mnie osoby co się kuly całymi dniami, a nie mogli mi dorównać kiedy ja grałem w Lola xD albo osoby które płaczą bo nie mają samych piątek. Mógłbym
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Ale na ciebie najechali xD. Prawda jest taka, że Krystian tłumaczy dobrze, ale na poziom uniwersytetu. Jak ktoś na politechnice chciałby zdać umiejąc tylko przykłady od niego to nie ma szans, bo jego najtrudniejsze przykłady to z reguły przykład "a" w każdym zadaniu z listy. Ludzie nie ogarniają, że zdają nie dzięki niemu, tylko dzięki temu, że się w końcu wzięli za naukę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz