Wpis z mikrobloga

@NewBlueSky: trochę popieram, bo większość rozdziałów tłumaczył jakby odbiorcą był szóstoklasista, które jedyne co ogarnia, to tabliczka mnożenia. To było coś w stylu NO TERAZ WAM POKAŻĘ, TAKĄ SZTUCZKĘ, ŻE JAK MACIE PIĘĆ RAZY PIĘĆ, TO WYSTARCZY ŻE PIĘĆ DODACIE DO SIEBIE PIĘĆ RAZY, I PATRZCIE, WYCHODZI DWADZIEŚCIA PIĘĆ CZYLI PIĘĆ RAZY PIĘĆ. Najbardziej mnie rozdział z macierzami #!$%@?ł. Szanuję jednak, bo kilka razy się przydał.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Jego tłumaczenie jest owszem na poziomie gimnazjalisty, ale

a) filmy mozna bylo odpalic z szybkoscia 1,5 lub 1,25
b) ominac przydlugi wstep gdzie odwoluje sie do wczesniejszych lekcji
c) tlumaczy o niebo lepiej niz podreczniki i wiekszosc wykladowcow

No i jego zadania są na dość niskim poziomie.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: ja uważam, że masz jakiś niesamowity bol dupy, Pan Krystian swoim podejściem spopularyzował i pomógł w lekkim przejściu od matematyki znanej w szkole do tej na studiach, pokazał, że może być ona dla wszystkich, a nie dla wybranych i kropka. Prawda nie ma tam zaawansowanego kontentu, ale nie taki był cel pozdro leszczu
  • Odpowiedz
@The_Random: @NewBlueSky: No tak bo lepsze jest tłumaczenie polskich starych dziadów przepisujących skrypt na tablicę "no tutaj prosze państwa zastosujemy małą sztuczkę kaligraficzną zwaną również przez niektórych przekształceniem, tu dalej mamy część TRYWIALNĄ, więc pozwolę sobie zakończyć w tym momencie rozwiązywanie" ( ͡º ͜ʖ͡º) Albo mój drugi ulubiony przykład pan wielki profesur "nie będzie sobie nadwyrężał gardła, bo on jest już stary, a
  • Odpowiedz
idiotow xD


@NewBlueSky: Jestem elektronikiem, przez 3,5 roku ani razu nie użyłem całki potrójnej. Po #!$%@? mi ona xD To prowadący są idiotami skoro nie potrafią w prosty sposób wyjasnić jak to się liczy. Na matematyków z jakimi miałem styczność 1/5 stara się i odnosi w tym sukcesy ucząc grupę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@NewBlueSky: Tak jestem idiota jesli chodzi o matematykę 76 podstawa w 2012. Gdyby nie Krystiaj w życiu nie zdalbym nawet 1 semeatru z ciagiem geometrycznym, macierzami.
Gdybym mial takich wykładowców jak Krystian a nie stare prof Nudny #!$%@?. To cos bym mial z wykladu a nie 2 h książki bo kompletnie nic nie lapaplem
  • Odpowiedz