Wpis z mikrobloga

@alfabeta11 wiesz, to jest jedna z karyn z przerośnietym ego, przeceniajacych swój intelekt i możliwości. Kiedyś przewijała 10k komórek scrollem, chciałem jej pokazać opcję szukaj ew. idź do, ale zaczęła #!$%@?ć, że jej tak wygodniej, to mam #!$%@?. @#!$%@? no grubo jest. Kiedyś oglądała Matura to bzdura w pracy i pizgała z gościa, że nie wiedział ile to jest 50% z 50 - że idiota. To ja do niej, to powiedz ile
@Under4est: a wiesz, ile ja sie naszukalam w necie, zanim znalazlam funkcję do podświetlenia aktywnego wiersza w momencie edycji? Musialam grzebać w kodzie, czego nie umiem i czego się boję. Mega przydatna funkcja, brak jej w excelu. I chętnie bym czasami sobie linijkę przytrzymała ;) na ekranie lapa słabo widać podświetlenie systemowe z boku,a czasami arkusze sa spore...
Kiedyś oglądała Matura to bzdura w pracy i pizgała z gościa, że nie wiedział ile to jest 50% z 50 - że idiota. To ja do niej, to powiedz ile to jest 17.5% ze 100. Popatrzyła na mnie i stwierdziła: ! to ja muszę sobie to rozpisać najpierw. Po 15 minutach i użyciu Google wyskoczyła z odpowiedzią, jak już wszyscy zapomnieli o sprawie xD


@Under4est: XD ja #!$%@?ę tym to już