Wpis z mikrobloga

@plecak_odrzutowy: nawet nie chce mi sie tego tlumaczysz. To nie jest kwestia zaufania czy jakiejs umowy miedzy wami, to jest kwestia ewolucyjna. Jak twoja samiczka spotka na swojej drodze lepszego samca od ciebie, a ten samiec sie nia zainteresuje, to twoja samiczka podswiadomie bedzie dazyc do tego, zeby z tym typem uprawiac s--s. Potem podswiadomie bedzie uwypuklac twoje wady, a jego zalety, przez co bedzie potrafila racjonalnie wytlumaczyc sobie zdrade.
  • Odpowiedz
@Boquete: stary, to jest najwyższa forma przegrywu i piwniczenia. Z czymś takim pierwszy raz się spotykam. W sumie to nie wiem po c--j z nim dyskutuję, skoro widać na pierwszy rzut oka, że typ jest niereformowalny i niemożliwy do wyprostowania.
  • Odpowiedz
A wedlug mnie jestes dobrze wytrenowanym przez swoja pania pieskiem. Nie zapomnij po narodzinach corki zrobic testow na ojcostwo.


@Baitka: a wg mnie to tobie się coś p------o pod kopułą i to bardzo mocno, że rzucasz takie śmiałe teorie na temat mój i mojej rodziny. Pluć sobie możesz na moją żonę w internecie, na żywo nie byłbyś takim kozakiem.
  • Odpowiedz
tlumaczysz zbyt skomplikowane sprawy ludziom ze zbyt malym kapitałem wiedzowym i emocjonalnym w temacie.


W punkt kolego, w punkt. Dałem się sprowokować do dyskusji z typem prezentującym poziom intelektualny ameby.

Gratuluję żony, oby jak najdluzej mireczku


Dziękuję.
  • Odpowiedz
@plecak_odrzutowy: Daj spokój, człowieku, s----------e nie przetłumaczysz. Odpisujesz gościowi który podaje się za kobietę i w awatarze ma, k---a, żabę, oczekujesz od niego choć odrobiny rozumu? Gratuluję rodziny i życzę spokoju gdy trafisz na takich zjebów jak twój adwersarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
„a wg mnie to tobie się coś p------o pod kopułą i to bardzo mocno, że rzucasz takie śmiałe teorie na temat mój i mojej rodziny. Pluć sobie możesz na moją żonę w internecie, na żywo nie byłbyś takim kozakiem.”

Jakis jestem dzienie spokojny, ze na zywo to plucie tez by jej sie spodobalo ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to trzeba miec jaja i potrafic ustawic sobie kobiete, a
  • Odpowiedz