Wpis z mikrobloga

@balatka: Warszawa? Przecież tam jest regulamin ktory mówi ze nie można kotom przeszkadzać ani ich brać na ręce czy głaskać na sile. Gardzę tym baranem, na szczescie zdecydowana większość ludzi, którzy tam chodzą wie o co kaman
  • Odpowiedz