Wpis z mikrobloga

To co pisałam od początku i o co wykopki się zesrały: że góralką jest ta laska, że miś nie jest góralem tylko przyjezdnym, że zostanie ukarany a następnie usunięty z Krupówek.
Oraz że to była wartościowa i udana prowokacja bo nagrywająca doskonale od lat wiedziała co te miśki robią pod jej domem.
W efekcie żadnego filmiku promującego swoje miasto nie zrobiła bo nie był potrzebny.
Całe nagranie było zrobione rano przed wyjściem
via Wykop
  • 26
@arinkao: Bardzo możliwe, co jednak nie zmienia faktu, że skądś się taka opinia wzięła - i każdy, kto był w Zakopanem tego doświadczył. Ten filmik, mimo, że mógł być nawet fake'owy, to idealnie zobrazował co się dzieje w turystycznych miejscach w polskich górach, a ludzie też są na to wyczuleni i od razu podłapali. Rozumiem zarobić, ale wszystko przesadzone w drugą stronę daje odwrotne skutki.. Jeśli pobyt w Alpach potrafi być
Tino - @arinkao: Bardzo możliwe, co jednak nie zmienia faktu, że skądś się taka opini...

źródło: 29b10958bc11b89f45744144f09eaa87de78f7ff42ddc2ebdbfea7c94d1e98c6

Pobierz
@Tino: W każdym turystycznym mieście jest to samo; w Zakopanem, Karpaczu, Mielnie, Sopocie, Krakowie i Krynicy Morskiej. Będąc też turystycznie w Warszawie nie miałam ani złotówki taniej.
Nigdzie w Aplach nie jest taniej niz w Zakopanem a Twoja cała "mądrość" pochodzi z czytania wysrywów i oglądania memów xD
via Wykop
  • 55
Nigdzie w Aplach nie jest taniej niz w Zakopanem a Twoja cała "mądrość" pochodzi z czytania wysrywów i oglądania memów xD


@arinkao: Wiem, że jesteś z Zakopanego, ale chyba niewiele jeździsz poza tą piękną zimową stolicę? Wiesz ile kosztuje kawa na stoku we Włoszech?

https://zakopane.wyborcza.pl/zakopane/7,179294,29449935,w-zakopanem-drozej-niz-w-alpach-sprawdzilismy.html
arinkao dalej będzie głupoty gadać jak to w Zakopanem wcale nie jest drogo xD

Dopiero co w sumie nawet Książulo u was był i pokazał jakie ceny macie nawet za głupie kebaby.

Generalnie jest drogo, brzydko w samym mieście i jeszcze każdy próbuje Cię oszukać.

Najgorsze w tym wszystkim jest, że sezon macie cały rok, a dalej marudzicie jak to zarobić nie możecie.

Jakby kumpel nie miał teraz żony góralki to może
@arinkao: jak jechałam na weekend w góry w listopadzie nawet w Chochołowie ciężko było znaleźć nocleg tańszy niż w Alpach. Za mniej niż 150eur za noc były tylko dwie lokalizacje dostępne, gdzie w Alpach w środku lata z dnia na dzień znajdowałam tańsze miejscówki