Wpis z mikrobloga

Na zdjęciu kawał pomarszczonego, ostrego #!$%@? - Chocolate Reaper.

Piękny ma ten ogonek... Jest moc.

Spróbowałem i mnie poskładał na dobre kilka minut. ()

Dziś i jutro robię zbiór wszystkiego co mi dojrzało, także pewnie jutro wieczorem będę się odzywać do wszystkich, którzy byli chętni na zestawy. Zobaczymy ile tego wyjdzie.

To co jeszcze jest zielone planuję zostawić na krzakach jeszcze przez około 10 dni, potem według prognoz zrobi się już są zimno no i ryzyko przymrozków będzie już duże.

#chilizgobim

#chilihead #papryczki #chili #rosliny #papryka #ogrodnictwo #ogrod #warzywa #hobby #zainteresowania #wies #goomowesosy #ostrezarcie #ostresosy #uprawiajzwykopem #uprawa
gobi12 - Na zdjęciu kawał pomarszczonego, ostrego #!$%@? - Chocolate Reaper. 

Piękny...

źródło: comment_Uh7bFGoxIpCvMmgG3Ceuz0apogvAU4n9.jpg

Pobierz
  • 23
( ͡° ͜ʖ ͡°)
JA #!$%@? JAK MNIE #!$%@?Ą TAKIE CIOTY, NO #!$%@?. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY SMAKOSZ NAJPIKANTNIEJSZE NA SWIECIE OO JAKA DOBRA OSTRA, PODKREŚLAM OSTRA MUSZTARDA. ALBO „OO KUPIE SOBIE CZIPSY, ALE NIE JAKIEŚ SMACZNE, MUSZA BYĆ PIKANTNE, JESTEM LEPSZY BO JEM PIKANTNE A WY CO NADAL PAPRYCZKA CZY CEBULKA? JA #!$%@? WASABI, SMAKUJE JAK OCET Z PIEPRZEM ALE #!$%@?, NIEBO W GĘBIE, GDYBY
@gobi12: O kurde gdzie można zamówić jakieś sprawdzone nasionka? Ostatnio miałam przyjemność spróbować bajgla z szarpaną wieprzowiną i zestawem naga jolokia + carolina reaper, ale poza tym że było smacznie szału nie zrobiło ( ͡° ʖ̯ ͡°) i pomyślałam o domowej uprawie czegoś konkretnego.
@gobi12: Jak zostawiasz na krzaku zielone owoce, to tniesz takze liście?
I drugie pytanko aporpos odmiany salvatico, krzaki mam okazałe, bardzo rozłożyste, plenne. No ale bardzo specyficzne w smaku, tak jak bym #!$%@?ł mydło w kostce ;d. Jakie znalazłes dla nich zastosowanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)