Wpis z mikrobloga

Dyskryminacja wzrostowa mężczyzn to fakt!

link do artykułu: http://www.jonathanrauch.com/jrauch_articles/height_discrimination_short_guys_finish_last/

Wnioski:

1) Wysokim przypisuje się pozytywne cechy charakteru (dojrzały, inteligentny, dominujący, pewny siebie) a niskim negatywne (dziecinny, uległy, nieśmiały, wycofany)

2) W wyborach prezydenckich prawie zawsze wygrywa wyższy kandydat (w Polsce wyższy Komorowski wygrał z Kaczyńskim, a z Komorowskim wygrał wyższy od niego Duda)

3) Większość prezesów dużych firm to ludzie wysocy, jest ich tam znacznie więcej niż w ogólnej populacji

4) Niscy mają gorzej także w rozmowach o pracę. Nawet przy identycznych kwalifikacjach, rekruterzy w 3/4 przypadków przyjmą wyższego kandydata.

5) Wysokim proponuje się wyższe pensje w pracy, nawet przy identycznym wykształceniu i statusie socjoekonomicznym. Różnice zaczynają się już od najniższego szczebla. Wysoki stażysta dostaje na start średnio 12% więcej niż niski

6) Kobiety zawsze widzą wyższych mężczyzn jako bardziej atrakcyjnych. Tylko 3% kobiet chciałoby się umówić z niższym od siebie mężczyzną. Oznacza to, że im niższy jesteś, tym uboższa jest pula twoich potencjalnych partnerek

7) Różnice w postrzeganiu wysokich i niskich nie są kulturowe, lecz zakodowane w ludzkiej naturze. We wszystkich kulturach plemiennych na świecie niscy są postrzegani jako pariasi. W plemionach, żadna kobieta nie chce mieć niskiego za męża. Żaden rodzic nie chce niskiego za zięcia

Nie można mówić że wzrost nie ma znaczenia.

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zalesie #zwiazki #redpill #blackpill #rozwojosobistyznormikami #takaprawda #wzrost #seks #ciekawostki #nauka
KolejnyWykopowyJanusz - Dyskryminacja wzrostowa mężczyzn to fakt!

link do artykułu...

źródło: comment_Uy0ZBDA4jLdmqIIVOE6v1EO1CsBRnkAr.jpg

Pobierz
  • 286
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: coś w tym jest, różowe często mylą się określając mój wzrost, najczęściej o 6cm, głównie dlatego że chodzę prosto. Ale ja mam 194 to mi to lata ( ͡° ͜ʖ ͡°) Odnoszę wrażenie że ta różnica jest "bardziej widoczna" im większa różnica wzrostu. Wyższe różowe nie zawyżają lub max o 1-2cm, więc może chodzi o perspektywę.
  • Odpowiedz
@KolejnyWykopowyJanusz: to teraz prosze o tabele kiedy zbyt wysoki wzrost przestaje byc atrakcyjny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na pocieszenie dla niskich, niscy dluzej żyją i sa mniej podatni np. Na zawaly serca, ze wzgledu na mniejszą ilosc krwi w obiegu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KolejnyWykopowyJanusz: W sumie racja. Jeszcze bardziej jest z urodą. I co z tego? Wzrostu nie zmienisz. A to, co masz w głowie, jak najbardziej. Nad urodą możesz jeszcze pracować, ale wzrost jest stałą rzeczą od pewnego wieku. No i co teraz? Sam jestem dość niski (choć bez przesady) - jednak na brak zainteresowania nie narzekam, mam swoje życie, wiele mogę, zarazem też i widzę pewne "dyskryminacje" z powodu mojego wzrostu.
  • Odpowiedz
@KolejnyWykopowyJanusz: co następne? Wyniki badań udowadniające, że faceci wolą duże cycki?

Oczywiście, że wysokim jest łatwiej tak samo jak ładnym. Tak samo jak pełnosprawnym jest łatwiej niż niepełnosprawnym, inteligentnym łatwiej niż głupim, silnym łatwiej niż słabym.

I tak w przypadku atrakcyjności seksualnej wzrost ma duże znaczenie. Jak już będziesz najlepszą wersją siebie to facet, który będzie miał takie same cechy ale będzie miał 185cm a Ty 165 oczywiście, że i
  • Odpowiedz
@KolejnyWykopowyJanusz: Bo retoryka jest taka że facet ma se radzić. A to że baba gruba to nie ma schudnąć a trzeba walczyć z szowinistycznymi regułami i postrzeganiem świata. Facet niski? Buhaha po ci mi taki karakan. Baba gruba? Ty zasrany szowinisto.
.

Przepraszam ale tyle jest z tej równości. Ideologiczne wojny o równość to rak bo same z wcale nie są wojnami o równość tylko zakamuflowanymi wojnami o prymat jednych
  • Odpowiedz
@niochland: Tak generalnie jest że nasze dzieciństwo i okres dojrzewania określa w 90% naszą psychikę, reszta to geny. I jeżeli coś po drodze będzie nie tak to odkręcenie tego nie zawsze będzie możliwe nawet przy pomocy terapii i leków, ale oczywiście według wykopków wystarczy pobiegać i wyjść do ludzi xD
  • Odpowiedz
Ale powiedzmy sobie szczerze - ciężko, żeby osoby wysokie nie zarabiały więcej skoro:

- Nie są w stanie sobie kupić ciuchów w praktycznie żadnej sieciówce;
- Nie są w stanie przejść przez przeciętne drzwi bez schylania się;
- Nie mieszczą się w przeciętnych rozmiarów łóżku;
- W zasadzie nie ma opcji na wygodne poruszanie się komunikacją miejską;
  • Odpowiedz
@KolejnyWykopowyJanusz jaki rak xd

Równie dobrze mógłbyś tu podpiąć grubych i chudych, albo brzydkie różowe i ładne różowe...no i oczywiście płaskie różowe i cycate...

Tylko nikt poza tymi - ośmielę się zażartować - facetami tak nie narzeka.

#!$%@? - jesteś taki, a nie inny więc to zaakceptuj i przestań płakać jak baba, bo nawet baby nie zrzucają całego zła tego świata na to, że mają płaską dupę. Potrafią w tym miejscu
  • Odpowiedz
@Polkopsky: jakich #!$%@? urojeniach, urojenia to wy macie bo ciągle wymyślacie co by tu obwiniać za wasze niepowodzenia. A o niżu demograficznym I rewolucji obyczajowej napisałaś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz