Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Sigurdsdottir: co jak co, ale potrafię zrozumieć ludzi tak parkujacych drogie samochody. Mój kolega kilka dni temu kupił samochód (za ok. 100 tysięcy). W sobotę byliśmy się przejechać do Ikei. Zaparkowaliśmy ładnie, siedzimy jeszcze w samochodzie i rozmawiamy. Zaparkowała obok nas kobieta po 40-tce. Minęła minuta i słyszymy głośny trzask. Otwierając drzwi musiała oczywiście mocno uderzyć swoimi w nasze. Nie przejęła się i próbowała bez słowa nawet przeprosin odejść.
Rozumiem, jakby typ tam stal cały dzień ale bez przesady. W dupach wam się poprzewracało


@Cruise Wy wszyscy parkujecie tak tylko na chwilę. Tam są pasy, a nadjeżdżający kierowca ma móc wyraźnie widzieć pieszych.

po #!$%@? się pchać do miasta kiedy nie chcesz zgiełku, aut i spalin.


Od kiedy mieszkanie w mieście oznacza akceptację idiotów stających w niedozwolonych miejscach?
Ktoś tu się pcha do miasta ewidentnie, tylko nie wiem czy dostrzegasz ironię..
@Tarec No to zaakceptowac trzeba też fakt, że w mieście jest wszystkiego więcej. Typ stoi na jednokierunkowej drodze więc trzeba być czubem żeby tam #!$%@?ć i kogoś skrzywdzić. Nie stoi na samych pasach tylko na miejscu wyłączonym z ruchu. Rozumiem, że każdy chce się czuć bezpieczny ale serio bez przesady. Rozumiem jakby całe pasy zajął lub nie wiadomo jak stanął ale sam tak nie raz staje jak mi się gdzieś spieszy na