Wpis z mikrobloga

  • 0
@nowywinternetach Mnie sama by taki prezent ucieszył. Pytanie jak wspomniałam jest teoretyczne, bo oczywiste wydaje się co kupić kobiecie, chociażby ten kwiatek, zabrać na kolację - przynajmniej w moim środowisku są to rzeczy które dziewczyny lubią. Za to ciężko mi było wydobyć ze znajomych co właśnie lubią faceci. Mój niebieski powiedział że najbardziej by go cieszył wspólnie spędzony czas, najlepiej w domu, przy filmie. No i tutaj urodziło się pytanie, czy
  • Odpowiedz
Mnie sama by taki prezent ucieszył


@sweethart: Znam kobiety, które by wyrzuciły kwiatka i nie mają sentymentów, ale to mniejszość. Tak samo jak mniejszość facetow jest wrazliwymi romantykami, którzy też cieszą się z sentymentalnych prezentów wzbudzających takie konkretne emocje. Takie sa odwrotne proporcje. Ale właśnie, nie można robić prezentów oceniając po sobie, bo trzeba zauważać kogoś odrębność.

Zostaje celować w zainteresowania i pytać o to czego potrzebuje
  • Odpowiedz
@sweethart: Coś co może nosić przy sobie i będzie mu o Tobie przypominało, coś co przypomni mu o jakiejś waszej wspólnej, pamiętliwej chwili. Nie wiem, jak spędziliście na początku znajomości świetny weekend nad morzem to brelok do kluczy w kształcie fal czy muszelki. Also - zrobić coś dla niego czego się nie spodziewa. Ale nie na zasadzie powiedzieć że idziecie do kina/teatru i zapłacić, a coś przygotować, ogarnąć, tak żeby
  • Odpowiedz
  • 0
@nowywinternetach czasem po prostu chciałoby się kogoś zaskoczyć czymś niezbyt wydumanym, ale takim innym od codziennosci. Chociaż to może z lekka kobiece myślenie.

Dałeś mi w sumie trochę do myślenia :D dziękuję za takie ładne i rozbudowane wypowiedzi
  • Odpowiedz
czasem po prostu chciałoby się kogoś zaskoczyć czymś niezbyt wydumanym, ale takim innym od codziennosci. Chociaż to może z lekka kobiece myślenie.

Dałeś mi w sumie trochę do myślenia :D dziękuję za takie ładne i rozbudowane wypowiedzi


@sweethart: Kobiece nie. Raczej takiej osoby, która kocha drugą i ma jakieś minimum kreatywności w sobie. Z drugiej strony właśnie przez takie myślenie, że trzeba robić super zaskakujące i oryginalne prezenty zapomina się
  • Odpowiedz