Wpis z mikrobloga

@sweethart: Jakies wspolne zdjecia w odbitkach ala budka, cos z dedykacja, cos co mi zawsze bedzie o niej przypominalo jak bede gdzies indziej, nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) inb4 lodzik w innej odpowiedzi h3h3
  • Odpowiedz
@sweethart: Mnie by starczyło, by znała i uznawała moje potrzeby, a to dałoby jej odpowiedź co lubię. A jak lubię i dostanę nie spodziewając się tego, to już to może być romantiko. Albo coś co zapamiętała z naszej znajomości, coś co ceni we mnie, albo co ja cenię (ogólnie). Ogólnie dobre są ręcznie wykonywane prezenty, przy których się napracuje. W innym wypadku coś praktycznego, choć zwykle jak się zarabia to
  • Odpowiedz
@sweethart: skoro tak to dobra, bo przewijam ten wypok i nic nie ma ciekawego! to zdradzę Ci sekrety nieerotyczne, skoro najlepsze patenty odrzucasz! ¯\_(ツ)_/¯

1. kurde miało być nieerotycznie
2. to też się nie nadaje
3. z dziewczyną/żoną nie wypada, i nie miało być
  • Odpowiedz
  • 0
@nowywinternetach Z tym pierwszym jak najbardziej się zgadzam. Co do ręcznie wykonanych prezentów, to można dyskutować, bo nie każdy cieszy się z takich rzeczy, często są one tylko dla celów wizualnych A nie praktycznych. No i tak, kupowanie praktycznych rzeczy jest teoretycznie bez sensu, jeśli ktoś może sobie sam to kupic. Wyznaje tu zasade, żeby pytać czy ktoś czegoś potrzebuje, wtedy mam pewność że prezent będzie trafiony.
  • Odpowiedz
Co do ręcznie wykonanych prezentów, to można dyskutować, bo nie każdy cieszy się z takich rzeczy, często są one tylko dla celów wizualnych A nie praktycznych


@sweethart: Dlatego na początku mówiłem, że zależy czy romantykiem ten facet jest czy nie, bo jak jest to ucieszy się z czegoś co nie musi być praktyczne, a daje pamięć, wspomnienia, sentyment itd. A jak praktyczniej, to np. niektóre umieją wydziergać skarpetki ( ͡
  • Odpowiedz
  • 1
@niesmiertelny69 Polecam poszukać w zakładach gastronomicznych :D Albo wśród studentek, około połowa potrafi gotować, przynajmniej u mnie w akademiku (możliwe że udają, że potrafią, no ale liczą się chęci, co nie? :D)
  • Odpowiedz
  • 0
uh będzie czarnolisto ( ͡ ͜ʖ ͡)

@almet73 Od razu czarne myśli :D

Jak tak stawiasz sprawę, to chyba już wolę prezenty e-------e xD wyjdzie najbezpieczniej i najlepiej dla mnie, dla niego, no i dla koleżanek. Przynajmniej wszyscy skorzystamy
  • Odpowiedz
Z albumu ze zdjęciami z różnych wspolnych wypadów?


@sweethart: Of course. Jeszcze jakby jakoś były fajnie opisane, że to robiliśmy, to było fajne, to pamiętasz. Takie powiedzmy szczególne momenty i przeżycia, czy odczucia. Albo coś zabawnego. Różnie, zależy od osoby. Ale myślę, że takie prezenty przydają się najbardziej na związkowe terminy jak valentines, a jak ma to być konkretne święto faceta, to coś takiego jednak dostosowanego pod niego. Każda powinna
  • Odpowiedz