Wpis z mikrobloga

Jestem na lotnisku stansted i idę do WC, wszystkie kabiny zajęte i w całym WC cisza... jakiś facet zaczyna suszyć ręce i nagle z kabin słychać stękanie, pluskania :D suszarka się wyłącza i znowu cisza z kabin - ktoś znowu ręce suszy i wszyscy znowu cisną ile się da przez te kilka sekund :D stwierdziłem ze pomogę męskiej solidarności, i będę suszył dluuuugo ręce - takiej filharmonii jeszcze nie słyszałem - walili jak z armat podczas wojny :D wychodzę i rzucam coś w stylu „you’re wlecome”, i te radosne „thanks” z kabin :D #heheszki #faceci #gownianasprawa
  • 13
@MnicH54 zawsze mi się kojarzy ta #pasta
Lubię, jak wchodzę do pracbazowego kibla na poranne posiedzenie. Dwie kabiny zajęte. I tak siedzą po cichutku lokatorzy tych kabin. Wyczekują, kto pierwszy wyjdzie. Że oni niby tu tylko hehe nosa wydmuchać. Wszechobecną ciszę narusza jedynie charakterystyczne tapanie palcy w ekrany telefonów. I tak wyczekują. W ciszy. Wtedy wchodzę ja, niczym komendant na posterunek. Zasiadam na tronie i w pełnej oprawie dźwiękowej robię to, po
serio ktoś się wstydzi srać? XD


@sked: tak. ja sie to nawety wstydze oddawac mocz w ruchliwym WC. xD

powinni montowac glosniki i puszczac muzyczke. w sklepach jest to czemu nie w tak newralgicznym miejscu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)