Wpis z mikrobloga

Witam. Posiadam replike CM.028a i posiadam nastepujacy problem.
Otoz kulki po wystrzale strasznie opadaja. Zeby trafic przeciwnika ktory jest 20m ode mnie musze celowac z 5m nad jego glowa. Chodzi o to ze nie widac zadnej roznicy miedzy hopkiem ustawionym najnizej a hopkiem ustawionym na maksa. Czytalem ze moze to byc wina gumki. Po kupnie repliki stockowa gumke z bomby wymienilem na gumke G&G. Pomyslalem ze z gumka G&G moglo cos sie stac wiec postanowilem zakupic czarna Systeme lecz nadal to samo. Nie mam pojecia co zrobic. Oddanie do serwisu troche kosztuje a ja nie jestem aktualnie przy kasie.Jakies pomysly?

#airsoft #asg #asgeje
  • 10
@Major_Jagielka: Wyciągnij lufę wewnętrzną wraz z całą komorą z lufy zewnętrznej. Skręć hop up do zera i spójrz przez lufę na źródło światła. Delikatnie albo wcale będzie wystawał ze środka fragment gumki wypchnięty przez dystanser. Teraz podkręć hop up na maksa i znowu spójrz przez lufę. Dzyngiel w środku powinien wystawać bardziej. Jak nie wystaje wcale to zgubiłeś dystanser. Kupować nowy? Nie, możesz dorobić z kawałka zapałki, izolacji lub wkładu do