Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zycie mi sie wali przez ostatnie 4 dni:
- moja mama miala wczoraj operacje. Nowotwor. Operacja trwala ponad 5 godzin. Wycieli jej nerke z uwagi na promieniowanie zlosliwych komorek i czesc jelita. Podczas operacji byla reanimowana i operacja nie zostala dokonczona, przez moment moja mama przezyla smierc kliniczna. Teraz lezy na OIOM w ciezkim stanie.
- wczoraj sie dowiedzialem ze moja firma zostaje zamknieta, 300 osob w tym samym zawodzie teraz szuka pracy
- 2 dni temu dowiedzialem sie ze wlasciciel mieszkania wypowiada mi umowe. Jest to dla mnie strasznie slaby okres biorac pod uwage ze kupuje mieszkanie i przez opoznienie z wydaniem mieszkania bede bezdomny przez jakies pare dni. Jestem zdany na laske znajomych, bo spanie to jedno, ale musze cos zrobic ze swoimi gratami. Nawet jak sie wprowadze do swojej chaty to bede musial jakos dealowac z remontem ktory tam bede robil.
- 5 dni temu dowiedzialem sie ze dziewczyna z ktora kiedys sie spotykalem popelnila samobojstwo

Ja #!$%@?. Czy mozna miec w zyciu wiekszego pecha jak ja? Jak to jest #!$%@? mozliwe ze wszystkie gowno ktore sie kumulowalo w powietrzu uderzylo we mnie przez jeden tydzien? Ja #!$%@? ciekawe co dzisiaj sie jeszcze wydarzy, albo jutro.

#gorzkiezale #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 17
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie załamywać się i walczyć dalej, to wzmocni twoją psychikę i jak to przetrwasz to będziesz skuteczniejszy w życiu niż inni. Zawsze jest jakieś wyjście, pomyśl na spokojnie, rozpisz na kartce, pogadaj z kimś i dojdziesz do tego sam.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?. Czy mozna miec w zyciu wiekszego pecha jak ja?


@AnonimoweMirkoWyznania: można. Przede wszystkim przygotuj się na najgorsze. Może być tak, że mama zaraz umrze. Jeżeli nie to będzie miłe zaskoczenie, a nie kolejny cios. Poza tym Ty żyjesz i masz przed sobą jeszcze pewnie wiele lat życia. Pomyśl, że to co spotyka Cię teraz jest przejściowe. Czasem pomaga przeczytanie jakiejś w ch.. smutnej książki, np. wspomnień z Gułagu, albo
  • Odpowiedz
@JudeMasonPolakozerca Bardzo mądrze prawisz, wypiję dziś Twoje zdrowie.
@AnonimoweMirkoWyznania Trzymaj się Mirku, jakkolwiek banalnie by to nie zabrzmiało. Też przechodziłem ciężkie czasy miesiąc temu. Mój ojciec nie przeżył reanimacji. Wiem, że nie ma słów, które są dobre na sytuacje kiedy na głowę wylewa się wiadro gówna. Ciężkie chwile, mają to do siebie, że mijają, pamietaj o tym. Masz wokół dobrych ludzi, ktorzy Ci pomogą.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania jak się #!$%@? to właśnie tak jest, zakakujacs jest to że tylko nieszczęście się tak nakładają. Słyszałeś kiedyś ty czy ktokolwiek inny żeby ktoś wybrał lotka, cudownie wyleczył się z choroby a po dwóch dniach przeżył katastrofę samoloty. No nie bo to nie możliwe tylko hukowe rzeczy przychodzą jedną po drugiej . Trzymaj się kumplu.
  • Odpowiedz
Takie skumulowanie nieszczęść w ciągu 5 dni jest aż nieprawdopodobne. Jeśli to nie jest jakaś dziwna i głupia zarzutka, to współczuję i trzymam kciuki zebys wytrzymał to psychicznie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Przy zwolnieniu grupowym dostaniesz odprawę, a przy rozwiązaniu umowy najmu podparłabym się ustawowymi terminami. Jak kolesi nie pasuje niech idzie do sądu. Zanim dostanie wyrok z nakazem eksmisji, już dawno Cię tam nie będzie, ale kupisz sobie parę miesięcy.
  • Odpowiedz