Wpis z mikrobloga

Kochani niebiescy, nie dajcie sobie wmówić, że PMS daje Waszym różowym prawo do robienia cyrków. Hormony hormonami i jasne, że przez te kilka dni jest się podirytowanym, ale tak samo facet ma prawo mieć gorszy dzień i jakoś nie daje mu to społecznego usprawiedliwienia na krzywe akcje. PMS to nie zespół Touretta, to tylko dobra wymówka na darowanie sobie hamulców.
#oswiadczenie #pms
  • 128
@TheSuper: ( ͡° ʖ̯ ͡°) ...no, prawda to. W takim razie, jeżeli się nie nauczę hamulców to będę siedzieć pod schodami z Pędzlem w ten emo czas (możesz mnie tam nogą popchać, albo szczotką - jak kunę)
@LookAhead znam takie baby co mają PMS cały miesiąc a w trakcie okresu maja PMS na 200%. Takie wiecznie nabzdyczone lahony.

Jestem ciekaw jakim cudem takie w ogóle w związki wchodzą. Desperacja i pantoflarstwo? Koleś nie ucieknie od takiego koszmaru bo się boi że innej nie znajdzie??
@LookAhead: ja jestem w stanie uwierzyc, ze niektorym kobietom daje to mocniej popalic, ale mozna zawsze isc do lekarza i pytac co mozna na to poradzic
Styl życia i to co jemy też ma na to wpływ, ale najlepiej jak niektóre- jeść byle co, magnez w tabletkach to trucnizna, nie drineczki co weekend- samo zdrowie, do tego prawie zero ruchu, a potem hurr durr mam pms, wiec wszystko mi wolno przez
@LookAhead: Kiedyś też tak myślałam, bo przechodziłam lekko PMS, ale z wiekiem poziom hormonów się zmienia i teraz po 30. widzę, że zachowuję się inaczej podczas PMS. Nie mam #niebieskipasek, więc mogę tylko oceniać po ludziach ogółem, ale jestem bardziej zrzędliwa, wszystko mnie 5x bardziej denerwuje a potem się denerwuję, że nie mogę nad tym zapanować XD Hormony to zdradliwe #!$%@? są (°°