Wpis z mikrobloga

Kochani niebiescy, nie dajcie sobie wmówić, że PMS daje Waszym różowym prawo do robienia cyrków. Hormony hormonami i jasne, że przez te kilka dni jest się podirytowanym, ale tak samo facet ma prawo mieć gorszy dzień i jakoś nie daje mu to społecznego usprawiedliwienia na krzywe akcje. PMS to nie zespół Touretta, to tylko dobra wymówka na darowanie sobie hamulców.
#oswiadczenie #pms
  • 128
@spnt: albo jakiś cud natury albo już Cię sprawdzała kiedyś na ile sobie może pozwolić i jej wyszło, że na niewiele; anyway, marry her ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jaceks653: chrzanić solidarność jajników, jestem obrończynią sprawiedliwości (òóˇ)
@Zielonka696969: a według mnie to bardzo sprytne zagranie - "musisz mnie znosić, bo hormony" i hyc, zielone światło na wszystko
@LookAhead: O to to dokładnie Cumpelo. Kiedyś baby #!$%@?ły motykami w polu na pełnym słońcu i nie było, ze PMS. To takie samo wytłumaczenie dla bycia suką jak znak zodiaku albo "jak mnie nie obsługujesz jak jestem #!$%@? to nie zasługujesz na mnie jak jestem #!$%@? tylko spokojniejsza".
Od tego człowiek ma rozum (i godność), żeby zwierzęce popędy hamować.
Przybij pionę