Wpis z mikrobloga

Tibijskie FAQ v2
#tibiafaq

Są jeszcze boty?
Nie ma.

Gdzie gra najwięcej mirków?
nonpvp #secura
pvp #antica

Nigdy nie grałem w tibię, jak zacząć?
Poradnik cz.1
Poradnik cz.2
Poradnik cz.3
Poradnik cz.4

Nie grałem x lat, co się zmieniło?
Skillowanie Offline i Online
Taski
Imbuing
Preye
Charmy
Quickloot
Tibialyzer
Stash
Update dot. prey + double respawn
Imbuing itemy za drogie? Wymień gold tokeny na imbuing items
Nie masz mounta? Złap go!
Falcon bossy
Letni update 2018, co nowego?
Jakie taski robić?

Thais bossy, jak bić?
Link do spoilera Forgotten Knowledge Quest
Lloyd
Lady Tenebris
Time Guardian
Enraged Thorn Knight
Dragonking Zyrtarch

Sprzedaje ktoś tcki?
@trzymajzasadytwarde czasami ma. Jak ktoś jeszcze handluje to napiszcie i dodam wasz nick tutaj.

Jaka profesja do gry solo? Jaką profesję najłatwiej ogarnąć?
Dużo osób poleca RP ale tak naprawdę grasz tym czym ci wygodnie, tym co lubisz, tym co ogarniesz.

br?
pls items

Jest sens grać bez pacc?
Nie, ale na nowym koncie mozesz kupic pacc na 10 dni i zobaczyć czy ci się spodoba czy nie.

Gdzie expić?
Można się zainspirować tym i tym.

Inne przydatne:
Odkryte mapki
Kalkulator online skill
Szukanie ludzi do th

SECURA QUEST SERVICE
#securaquestservice

Potrzebujesz pomocy w jakimś queście? Napisz do mnie na pw, a ustalimy datę i zbierzemy ekipę.

Najbliższe terminy:

POI 23.09.2018 spotykamy się koło NPC Oldrak na PoHu o godzinie 21.
Link do spoilera POI

Yalahar Final Battle 23.09.2018 spotykamy się w Yalahar depot o godzinie 20.
Link do spoilera In Service of Yalahar

Nie wiesz co ze sobą zabrać, jak się przygotować albo masz jakieś inne pytanie? Napisz do mnie tutaj, na pw lub w grze.

Jak macie jakieś pytania dotyczące gry to pytajcie tutaj i co jakiś czas będę aktualizował.

Możecie też wbić na discord #tibiazwykopem klikając TUTAJ

tagi tagi tagi od tagowania mam odciski #tibiafaq #securaquestservice #tibia #discord #tibiazwykopem #antica #astera #belobra #bona #calmera #celesta #damora #descubra #duna #epoca #estela #faluna #ferobra #firmera #garnera #gentebra #gladera #harmonia #helera #honbra #impera #inabra #jonera #kalibra #kenora #lobera #luminera #lutabra #macabra #menera #monza #nefera #noctera #olera #ombra #pacera #peloria #premia #quelibra #quintera #refugia #relembra #secura #serdebra #solidera #talera #tortura #vita #vunira #wintera #zuna #zunera #pyra
R.....p - Tibijskie FAQ v2
#tibiafaq

Są jeszcze boty?
Nie ma.

Gdzie gra najwi...

źródło: comment_mMm4gbIW1TpuIPQGjbcnIQvwAzATzpmh.jpg

Pobierz
  • 16
@Derasot: @korkee: dziękuję ʕʔ
@marahin: o właśnie, zapomniałem dodać, że od 50lvla można dołączyć na securze do Mirkologists, a bardziej ogarnięci z większym lvlem do Singularity. O discordzie jest info. Nie chcę wjeżdżać mirkom w dupę z tym discordem, bo chcę żeby to było tibijskie faq, a nie naganiacz na discorda. No i jest dużo mirków, którzy nie używają discorda/nie chcą używać/używają czegoś