Wpis z mikrobloga

@Tom_Ja: Lekceważenie internetu i "botów" to nie jest zbyt dobry pomysł - narzędzia tego typu pozwalają tworzyć propagandę jakiej do tej pory nie widzieliśmy, wręcz "chirurgiczną", gdzie każdy potencjalny wyborca otrzymuje akurat taką papkę informacyjną, która do niego "personalnie" trafia...

...ale Adriano ma sporo racji. Internet i boty to jedno, idiotyczna polityka bazująca na ostrym populizmie i odwoływaniu się do najniższych instynktów - to drugie.
@Tom_Ja: Takie 5/10 bo mogę z paroma rzeczami zgodzić jak to że boty to nie wszystko czy tekst o komorowskim ale dodawanie swojego spinu do tego w postaci turbo wyborczej władzy kleru też jest śmieszne bo znowu, to nie ksiądz glosuje a ludzie i ci ludzie też mają swoje potrzeby. W każdym razie bliżej niż dalej w stosunku do PO które jest jak dziecko we mgle. ¯\_(ツ)_/¯
@Tom_Ja: według mnie potęgę PiSu zbudowało kilka rzeczy:
- PO (zachłanność i przeświadczenie o własnej wspaniałości, mataczenie w wielu przypadkach);
- Razem (gdyby nie oni, SLD byłoby w Sejmie, a PiS nie miałby większości);
- GW/Newsweek (polityka wstydu i antypatriotyzm);
- krótka pamięć wyborców.
@Tom_Ja: Sam żyje w odrealnionym świecie, jeśli myśli że zlikwiduje IPN, nie będzie głosował pod dyktando biskupów i wywali lekcje religii ze szkół i Polska stanie się ostoją lewicowości to jest po prostu głupi i oderwany od rzeczywistości.