Wpis z mikrobloga

Nawiązując do wpisu:

https://www.wykop.pl/wpis/35100093/ehhh-bylem-u-rodzicow-w-weekend-i-kiedy-wrocilem-d/

Zadzwoniłem do właścicielki mieszkania i doniosłem, że u współlokatorki co drugi dzień mieszka chad. Zużywa prąd, wodę i gaz, a rachunki dzielimy na pół. Nigdy nie dotykałem kobiety, a mimo to zostałem betabankomatem xD Później flatmejtka wpadła na mnie z mordą, że dzwonili do niej właściciele i że chad już o wszystkim wie i mam #!$%@?. Jak w ogóle mogłem im donieść i że jak coś mam do nich to mogłem im powiedzieć w twarz. No to powiedziałem, że chcę aby teraz przez trzy miesiące ona sama płaciła wszystkie rachunki, bo od jak 2 lat tutaj mieszkam, to tylko raz rodzice mnie odwiedzili (i świadkowie jehowy bo mnie zbajerowali na ulicy, ale wtedy jej nie było to nawet o tym nie wie xD). Jutro przyjeżdża chad i się trochę boję, czy mnie nie obije. Myślałem nawet czy nie iść na policję, ale chyba poczekam. Na razie zamknąłem się w pokoju i nie wychodzę.

PS. na zdjęciu gąbka o której była ostatnio mowa. Nic specjalnego, zwykła gąbka kuchenna.

#tfwnogf #przegryw #feels #stulejacontent #rozwojosobistyznormikami #logikarozowychpaskow #rozowepaski #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #lewackalogika #mizoginia #depresja #zwiazki #sex #tinder #suifuel #heheszki
Lake_Titikaka - Nawiązując do wpisu:

https://www.wykop.pl/wpis/35100093/ehhh-bylem...

źródło: comment_Vj656DdhuvA4j0Tx3H9ucr1G9sKC0SF8.jpg

Pobierz
  • 173
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka przyjdzie właściciel. Twoja współlokatorka powie, że boi się mieszkać z kimś kto spuszcza się na gąbki, którymi ona myje naczynia, bo nie wie po co to robisz. Czy nie dajesz jej jakichś "znaków". Powie, że ze strachu zaprasza chada, bo nie wie co ci jeszcze strzeli do głowy ( )
  • Odpowiedz
@presyjna:

Nie, nie to ja ci powiem jak będzie: jeśli ona powie o tych gąbkach to ją wyśmieje prosto w jej kartoflany ryj i pokazę nagrania z miziania z Chadem które robiłem z ukrycia i mam pokatalogowane w kilku folderach. Taki dowód jego nielegalnego przebywania tutaj. Wtedy moja femeczka chyba zesra się na różowo xD
  • Odpowiedz
@Vamiacz:

femka wali się z czadem->anon to nagrywa->wali do femki walącej się z czadem->spuszcza się w gąbkę->gąbka ląduje w zlewie->femka z czadem myją naczynia->zjadają resztki spermy z talerzy->walą się znowu->sperma anona ląduje w femce

techniczne zaruchałem moją współlokatorke.
  • Odpowiedz
@41B937B: Nocowanie kogoś 2 razy w tygodniu, to i tak za dużo. A opłaty to nie tylko zużycie mediów. OP może sobie nie życzyć pomieszkiwania obcych osób, nawet jeśli nie zużywają w ogóle mediów.
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka: Mówisz, że od jakiego czasu ten twój "chad" tam u was pomieszkuje?
jesteś chyba dorosłym człowiekiem i skoro typ przychodzi do laski, to po 3-4 wizycie mogłeś do niej się zgłosić i powiedzieć, że oczekujesz wyrównania rachunków za wodę, gaz i prąd. I oni zachowują się #!$%@?, że bez pytania o zgodę używają tak mieszkania, ale z drugiej strony #!$%@?, że zamiast wyjaśnić sprawę pokojowo, #!$%@?łeś ich, teraz czeka
  • Odpowiedz