Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #zdroweodzywianie
Czym przepijacie wódkę? I to nie żaden troll, po prostu od czasu kiedy piję tylko wodę a trafi się jakaś zakrapiana impreza, do przepicia wybieram słodzone napoje. Próbowałem kiedyś przepijać wodą ale było słabo. Problem w tym, że na drugi dzień czuję jakbym miał kaca nie od alkoholu a od tych słodzonych napojów (znacie to uczucie kiedy raz na kiedyś napijecie się takich i aż się rzygac chce?).
  • 37
Komentarz usunięty przez autora

ale #!$%@? debil. Literatka = 100 ml = 0,1 l, szot 50 ml = 0,05 l * 3 = 0,15 l, więc na 0,5 wypijam jakieś 0,5 l napoju. Jesteś #!$%@?ęty.


@irmscherqp: hahaha, wiesz ja faktycznie źle przeczytałem mój błąd, ale ty to się dopiero popisałeś, nawet podstaw matematyki nie znasz haha. Szkoda że screena nie zrobiłem usuniętego komentarza, przegrywie.
@irmscherqp: tylko i wyłącznie woda z cytryną i miętą, na początku chce ci się rzygać ale kwestia przyzwyczajenia, jak się nauczysz to na colę nie spojrzysz, ja jestem prorokiem tej metody i niejedna osoba dziękuje mi za to. Zasada prosta: 1 kielon: 1 mała literatka wody. Plus też jest taki że nie wiesz co to kac bo jesteś idealnie nawodniony cały czas. Minus: lejesz jak #!$%@? :P