Wpis z mikrobloga

@rwL_: tyle tylko ze koles ma racje. Etui nie uchroni przed zbiciem ekranu. Chyba ze takie calkiem z klapka. Ludzie kupują cienkie ladne smartfony a potem ładują je w etui, bo przy sprzedazy dostaną trochę wiecej. To tak jakby ruchac tylko w gumie w trosce o nastepnego kolesia zeby sie nie brzydzil. Telefon to rzecz. Jak kazda rzecz sie zuzywa i niszczy. A jak sie dba to ryzyko przypadkowego upadniecia na
@LouisCypher: Stary, jest cały artykuł poświęcony debacie „blogerów” Spider’s Web na temat tego, czy warto używać etui do smartfonów, no i wypowiadają się na ten temat. Z jednymi się zgadzam, z drugimi nie - ale ten dzban mnie po prostu powalił na łopatki XD

LINK DO ARTYKUŁU
@Maniek89: Nie, nie ma racji. Są etui, które wystają poza krawędzie ekranu, przez co ekran smartfona nie ma kontaktu z podłożem.
Do tego dodajesz sobie jeszcze szkło hartowane i masz bardzo dobre zabezpieczenie przed każdym normalnym upadkiem, oczywiście rzucenie smartfonem z kilku metrów raczej zawsze skończy się wiadomym skutkiem bez względu na zabezpieczenia. Może i ewentualnie ekran pozostanie cały, ale zapewne stanie się coś w środku i telefon się nie włączy.
@Maniek89: Etui nie chroni przed zbiciem powiadasz... oczywiście jak się kupuje gównoandroidy które po pół roku kosztują tyle co paczka fajek to nawet ładować się ich nie opłaca ( ͡º ͜ʖ͡º) #obviousbait
Natomiast przy każdym innym telefonie etui będzie wystawało ponad szybę, w związku z czym telefon nie upadnie na szybę tylko na etui. Przy mocniejszym #!$%@?ęciu nic nie pomoże, ale próbować warto. Etui i szkło
@Sweet_acc_pr0sa: Mam podobne zdanie. Kompletnie nie podobają mi się telefony w etui, na swoim nie mam nawet folii na ekranie. Mam Galaxy A3 za ok. 1000 zł (teraz chyba nawet mniej) i jak mi spadł i trochę się obił to nie powiem żebym był zadowolony, ale tez nie rozpaczałem nad tym dłużej niż 30 sekund.
A ludzie potrafią kupować ajfony na raty na 2 lata bo ładnie wyglądają, a potem i
@Ron1n: Rozumiem, że korzystając ze smartfona co chwile obracasz go o 360 stopni, żeby popatrzeć jak ładnie wygląda? Mam iPhone X z czarnym, minimalistycznym etui i również wygladą ładnie, a przede wszystkim chroni przed upadkiem. Zresztą korzystając ze smartfona patrzę w ekran, a nie na tył, boki czy krawędzie.