Wpis z mikrobloga

Spotkałem się z trzecią dziewczyną z drugich szybkich randek. Nie chcę podawać zbyt wielu szczegółów, bo mam nadzieję, że tym razem będzie to dłuższa znajomość.

Dziewczyna nie ma bardzo ładnej buzi (ok. 5,5 pkt wg tej skali), ale nadrabia uśmiechem i charakterem. Ogólnie więc jest powyżej akceptowanego przeze mnie poziomu atrakcyjności. Jest sporo niższa ode mnie, co bardzo mi się podoba.

Pierwsza randka trwała około 2 godziny. Nie było problemów z brakiem tematów do rozmowy. Im więcej się o niej dowiadywałem, tym bardziej mi się podobała.

Druga randka wypadła nieco gorzej. Z jakiegoś powodu nie miałem zbyt wielu pomysłów na rozmowę. Na szczęście ona ratowała sytuację zmieniając tematy. To jednak jeszcze bardziej mnie deprymowało. Obawiam się, że ma trochę zbyt silny charakter i nawet jeśli coś z tego wyjdzie, to będę pod pantoflem. To ja powinienem prezentować się jako silny mężczyzna z inicjatywą.

W trakcie rozmowy zrobiła małą aluzję dotyczącą seksu. Przypuszczam, że chciała mnie ośmielić, żebym zaczął sobie na więcej pozwalać. Próbowała też chyba wprowadzić nieco luźniejszą atmosferę. Ja jednak nie pociągnąłem tematu, bo seks jest dziedziną, w której nie czuję się pewnie (prawiczek here).

Za nami dwie randki, ale myślę, że raczej dojdzie do trzeciej. Jeszcze jej nie zaprosiłem, ale piszemy do siebie SMS-y.

Boję się, że wraz z rosnącymi wymaganiami, będę jeszcze bardziej zablokowany i trzecie spotkanie wyjdzie jeszcze gorzej niż drugie. Jedyną szansą na mój sukces jest to, że szuka właśnie takiego beciaka jak ja. Ona też musi mierzyć siły na zamiary - alfa może wybierać młodsze i ładniejsze.

#randkujzwykopem #wychodzimyzprzegrywu #tfwnogf #przegryw #stulejacontent #samiecbetacontent
  • 16
@wyjzprz2: Ja tam lubie Cie czytac. Nie przejmuj sie agresorami.

Podoba mi sie ze walczysz i sie starasz. Zgadzam sie, po czesci z poprzednikami, ze podchodzisz do tego bardzo trzezwo - chlodno oceniasz sytuacje, analizujesz rozmowe, dostrzegasz slabe i silne strony. To sa calkiem przydatne umiejetnosci - w pracy! Czytajac to zastanawia mnie, jak przeskoczysz z "ta partnerka ma cechy ktore uwazam za odpowiednie" do "kocham ja". Troche wiecej luzu.

Myslales