Wpis z mikrobloga

Mirki dajcie plusa na pocieszenie, bo mi smutno. Jakieś dwa miechy temu sparowało mnie z fajną dziewczyną na #tinder
Emigracja here, więc jak zdarzy się ładna, ambitna i kumata Polka, to święto lasu. Popisaliśmy, zaczęliśmy randkować i wszystko było spoko. W końcu umówiłem się z nią na randkę z romantyczną kolacją, drinkami w nocy i niespodzianką pośrodku. Kupiłem bilety na Park Jurajski w wersji hd z orkiestrą symfoniczną grającą soundtrack Johna Williamsa do teatru. W-------m na nie ponad 100 funtów i ogólnie jarałem się jak dziecko. Wszystko szło między nami dobrze, aż tu nagle z d--y napisała, że nie chce się spotykać i odwołujemy całą akcję. #smutnazaba mocno, ale ogarnąłem się i popisałem do innych dziewczyn, bo miałem już w końcu bilety. Taki c--j, zero zainteresowania. Napisałem do znajomych, każdy zajęty, albo ma plany, albo spędza czas z drugą połówką. Wrzuciłem posta na kilka grup na fejsie, że kogoś szukam. Tak na luzie, żeby z kimś po prostu iść i nie zmarnować biletu. Nic. No i w końcu ubrałem się ładnie i poszedłem sam. Było zajebiście, film daje radę, nawet dinozaury po tylu latach ciągle wyglądają dobrze. Orkiestra dała czadu i naprawdę świetnie grała monumentalny soundtrack. Dostali długie owacje na stojąco i gdyby ktoś ze mną był, to była by zajebista randka. Cała sala wyprzedana, było jakieś tysiąc siedemset osób. A obok mnie wolne miejsce. No i właśnie wróciłem i ogólnie mi przykro i koniec tej historii. Wyżaliłem się i trochę mi lepiej, dobranoc ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #stulejacontent #zalesie #gorzkiezale #podrywajzwykopem
Budo - Mirki dajcie plusa na pocieszenie, bo mi smutno. Jakieś dwa miechy temu sparow...

źródło: comment_Jp0IdOojbspyykYl6iv9T7s9PH231xae.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@konciko: Nie przesadzasz? Spotkali się pare razy, uznała że nie zaiskrzyło - przeprosiła i się pożegnała.
Zatem jak my spotykamy się z wami 3-4 razy - dajemy nadzieję. Wy jak jesteście w związkach X lat i się nie oświadczacie to też dajecie nadzieję i jakoś obelg pod adresem mężczyzn, że c--j, że wykorzystał, że jest s---------m i tchórzem - nie ma.
Nie obiecała mu miłości aż po grób, że go
  • Odpowiedz
@Budo: było godzinę przed filmem podchodzić do ddziewczyn na miejscu i z biletami w ręku zaproponować niezobowiązujący film, super doświadczenie, dużo uśmiechów i być może zgodziłaby się taka której wpadłbyś w oko.

Taka zaleta ze laska widzi kto jest kim, nie jak w internetowym poście.
  • Odpowiedz
@Midaete: Zawsze gość się musi płaszczyć starać kombinować a księżniczka decyduje. Fajnie tak sobie przebierać w parach na tinderze patrzeć jak się ślinią a potem cyk tu weźmiemy obiadek, tam łyżwy a może koncercik? nie to już za długo jeszcze zacznie się za bardzo spermić to tu skończymy ale portfel nawet nietknięty ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak się teraz żyje
  • Odpowiedz
a rozdajo nie zrobiłeś tylko wolałeś zmarnować bilet?


@tomek001: Podejrzewam, że na wykopie nie ma nikogo z mojego miasta (mieszkam w uk). Rozdajo zrobiłem na fejsie i wśród znajomych, ale wszystko było w krótkim czasie robione...
  • Odpowiedz
było godzinę przed filmem podchodzić do ddziewczyn na miejscu i z biletami w ręku zaproponować niezobowiązujący film, super doświadczenie, dużo uśmiechów i być może zgodziłaby się taka której wpadłbyś w oko.

Taka zaleta ze laska widzi kto jest kim, nie jak w internetowym poście.


@lukaszlukaszkk: To byłby dobry pomysł, gdybym nie był tam 5 minut przed filmem... poza tym niezręcznie by mi było pytać ludzi na ulicy, jednak przegryw motzno.
  • Odpowiedz