Wpis z mikrobloga

Mirki dajcie plusa na pocieszenie, bo mi smutno. Jakieś dwa miechy temu sparowało mnie z fajną dziewczyną na #tinder
Emigracja here, więc jak zdarzy się ładna, ambitna i kumata Polka, to święto lasu. Popisaliśmy, zaczęliśmy randkować i wszystko było spoko. W końcu umówiłem się z nią na randkę z romantyczną kolacją, drinkami w nocy i niespodzianką pośrodku. Kupiłem bilety na Park Jurajski w wersji hd z orkiestrą symfoniczną grającą soundtrack Johna Williamsa do teatru. #!$%@?łem na nie ponad 100 funtów i ogólnie jarałem się jak dziecko. Wszystko szło między nami dobrze, aż tu nagle z dupy napisała, że nie chce się spotykać i odwołujemy całą akcję. #smutnazaba mocno, ale ogarnąłem się i popisałem do innych dziewczyn, bo miałem już w końcu bilety. Taki #!$%@?, zero zainteresowania. Napisałem do znajomych, każdy zajęty, albo ma plany, albo spędza czas z drugą połówką. Wrzuciłem posta na kilka grup na fejsie, że kogoś szukam. Tak na luzie, żeby z kimś po prostu iść i nie zmarnować biletu. Nic. No i w końcu ubrałem się ładnie i poszedłem sam. Było zajebiście, film daje radę, nawet dinozaury po tylu latach ciągle wyglądają dobrze. Orkiestra dała czadu i naprawdę świetnie grała monumentalny soundtrack. Dostali długie owacje na stojąco i gdyby ktoś ze mną był, to była by zajebista randka. Cała sala wyprzedana, było jakieś tysiąc siedemset osób. A obok mnie wolne miejsce. No i właśnie wróciłem i ogólnie mi przykro i koniec tej historii. Wyżaliłem się i trochę mi lepiej, dobranoc ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #stulejacontent #zalesie #gorzkiezale #podrywajzwykopem
Budo - Mirki dajcie plusa na pocieszenie, bo mi smutno. Jakieś dwa miechy temu sparow...

źródło: comment_Jp0IdOojbspyykYl6iv9T7s9PH231xae.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
@damianex19: "Przemyślałam sobie kilka spraw i nie chcę marnować Twojego czasu. Anulujmy obiad 8ego. Bardzo Cię przepraszam, ale nie chcę się już więcej spotykać".
No i tyle. W sumie to #!$%@? wie.
  • Odpowiedz
@Budo: Przykro mi przyjacielu. Szukaj kolejnej i zapomnij o tej. Wybaczyłbym jej, bo szkoda przetrzymywać w sobie złość, kiedyś będzie dobrze patrzmy na przyszłość jaķ na coś wyczekiwanego i lepszego.
  • Odpowiedz
święto lasu


@Budo: Współczuję, naprawdę współczuję. Tak to już z nami, mężczyznami jest, my się angażujemy na poważnie. Szkoda że nie udało się ogarnąć jakiejś towarzyszki na szybko. Jeśli to Londyn to taka rada, poszuka znajomych we wspólnotach przykościelnych czy tam neokatechumenalnych. Sporo fajnych dupeczek tam jest, nawet takich ze Sri Lanki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie musisz zaraz biegać z nimi na liturgie, ale fajni ludzie
  • Odpowiedz
@Budo: Trzeba bylo sie umowic z murzynka czy azjatka, bys mial super randke, nawet z hinduska lepiej ale nie, musiales oczywiscie p00lke ;)
  • Odpowiedz