Wpis z mikrobloga

Córka lvl prawie 9, wracając ze szkoły postanowiła olać autobus, czym mnie niemal doprowadziła do zawału.
Na szczęście po drodze zdawała relację gdzie się znajduje (jestem bardzo wdzięczna za cuda technologii - telefony, internet i zdecydowanie bardziej podziwiam dawniejsze matki za odwagę i wytrwałość bez ciągłego kontaktu z dziećmi).

Ale tego się nie spodziewałam... Chyba miała ukryty motyw. ( _)




Dajcie kilka plusów, cobym miała siłę to ciągnąć przez kolejnych przynajmniej 9 lat... (,)

#typowyrozowypasek #logikarozowychpaskow #niewiemjaktootagowac #mamabijealewolnobiega
catch - Córka lvl prawie 9, wracając ze szkoły postanowiła olać autobus, czym mnie ni...

źródło: comment_jucB6c7Y7R4w8ycXq1TevEjw5I9AkXdR.jpg

Pobierz
  • 165
  • Odpowiedz
@uprzejmystefan: nie, nie koloryzuję, poważnie spotkałem takich ludzi w akademiku...
Potrafili bez problemu spalić ryż, nie wiedzieli jak ugotować makaron, dla nich życie bez rodziców to był horror, wszystkiego musieli się uczyć od nowa.
Nie zapomnę, gdy na ostatnim roku studiów w składzie akademika (ja jedynka, sąsiedzi 3 chłopaków) zamieszkał pierwszak. Gdy wedle harmonogramu wypadła jego kolej na weekendowe sprzątanie łazienki, to w odwiedziny przyjechała jego matka i posprzątała całą toaletę (fakt, dawno nie było tam tak czysto jak wtedy () ), mimo wszystko sam poczułem zażenowanie widząc obcą kobietę w średnim wieku, sprzątającą po nas kibel.

Po ogarnięciu łazienki wspomniana kobieta ugotowała synkowi dwudaniowy obiadek (rosół i kluski - pamiętam do dziś). Sytuacja z łazienką powtarzała się regularnie, póki ten maminsynek mieszkał w akademiku. Żywa parodia i obiekt
  • Odpowiedz
"hurr durr jak dziedzko może mieć fejsbuka", a jak nie ma to "hurr durr czemu dziedzku bronisz


@StaryZdzich: W regulaminie FB jest chyba warunek, że konto za wiedzą rodziców można założyć od 13 albo 14 roku życia. Ale to już nie chodzi o regulamin, choć nie wziął się taki zapis znikąd.
  • Odpowiedz
@parhelia: @catch: polecam Google Family link na androida - to jest właśnie apka do kontroli rodzicielskiej (m. in. udostępnianie lokalizacji, ale też jakie aplikacje, ile czasu przy telefonie itp.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Ja #!$%@?ę, budzę się spokojnie, młoda czymś się zajmuje w swoim pokoju, a tu jacyś debile mi ubliżają XD A sami pewnie ostatni kontakt z dziećmi mieli w zeszły poniedziałek na rozpoczęciu roku. Idę stąd, bo liczba wymyślonych przez was sytuacji jakie rzekomo są moim udziałem jest już absurdalna XD
  • Odpowiedz
nie powinna miec tam nawet konta do czasu aż skończy 13 lat.


@e-w-a: to całkiem rozsądny pomysł - całkiem serio mówiąc. Problemem są producenci telefonów którzy na siłę wciskają ludziom FB jako systemową aplikację.
  • Odpowiedz
@catch Gdy widzę jak co chwile dorosła osoba, madka w wypowiedziach używa 'xD' to nie dziwie się, że ma taka córkę, skoro sama musi się wspomagać znaczkami by wyrazić emocje. Wnioskuje, ze sama boisz się podejmować decyzje i zanim coś zrobisz pytasz innych 5 razy co o tym myślą. Histeryzujesz, więc nie dziw się, ze córka przejmuje cechy po tobie. Nie przyjmujesz krytyki, tylko uważasz, ze ty masz racje i koniec.
  • Odpowiedz