Wpis z mikrobloga

Córka lvl prawie 9, wracając ze szkoły postanowiła olać autobus, czym mnie niemal doprowadziła do zawału.
Na szczęście po drodze zdawała relację gdzie się znajduje (jestem bardzo wdzięczna za cuda technologii - telefony, internet i zdecydowanie bardziej podziwiam dawniejsze matki za odwagę i wytrwałość bez ciągłego kontaktu z dziećmi).

Ale tego się nie spodziewałam... Chyba miała ukryty motyw. ( _)




Dajcie kilka plusów, cobym miała siłę to ciągnąć przez kolejnych przynajmniej 9 lat... (,)

#typowyrozowypasek #logikarozowychpaskow #niewiemjaktootagowac #mamabijealewolnobiega
catch - Córka lvl prawie 9, wracając ze szkoły postanowiła olać autobus, czym mnie ni...

źródło: comment_jucB6c7Y7R4w8ycXq1TevEjw5I9AkXdR.jpg

Pobierz
  • 165
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@Stah-Schek dokładnie jest tak jak piszesz. Nie zamierzam jej kontrolować, bo od zawsze pozwalam jej być sobą i nie chcę jej ograniczać, tak jak ja byłam ograniczana. Jednak jestem za nią odpowiedzialna i martwię się o nią, więc w tej kwestii nie ma wyboru. Wystarczy mi wiedza, że jest w jednym kawałku i niech robi co chce, oczywiście po wykonaniu obowiązków, bo nad tym też pracujemy.

@maciekph już pisałam wyżej,
  • Odpowiedz
@catch: Czyli za kilkanaście lat i mnie to czeka? XD Będzie zdrowo XD
Generalnie Cię rozumiem, pewnie sam bym postąpił podobnie. A pierdzieleni, że nadopiekuńcza. Ktoś albo dziecka nie miał, ale jego dziecko nie ma rodzica tylko bankomat XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@Scorpjon dokładnie to cię czeka i wiele innych wyzwań. Myśli samobójcze też czasem przejdą przez myśl, plany na wydziedziczenie również XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@catch: U mnie dzieciaki lvl11 i lvl9 mają w telefonach lokalizację i dobrze o tym wiedzą. Ostatnio córka była u koleżanki i dzwoni, żebym ja odebrał. Pytam o adres a ta mówi, żebym sobie w google maps sprawdził. Czasy się zmieniają i pewnie za jakiś czas wyłączą udostępnianie lokalizacji. Póki co jest włączone i jest przydatne. Bezpieczeństwo ważniejsze od wyimaginowanych kwestii ograniczenia wolności dzieciaka. ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
Ma szlaban za nie wykonywanie poleceń rodziców, bo kazałam jej czekać na autobus. Dodatkowo nie odebrała telefonu kilka razy z rzędu i nie odpisywała na fb, dopiero w 1/3 drogi jej się udało.


@ImReally: Nie trzeba mieć fb żeby korzystać z messengera.
  • Odpowiedz