Wpis z mikrobloga

@Finis: #!$%@? xD kto normalny mierzy temperaturę kotu xD
Opieka spoko, ale nadgorliwość w opiece to już oznaka jakiegoś defektu.
Rozumiem gdyby zwierzę było chore na tyle że zagrażałoby to jego życiu ale gorączka xD
u kota xD
Gdybym miał opłacone i zarezerwowane wakacje to bym na nie pojechał nawet gdybym sam miał 40° ale dzisiaj ludzie mają jakieś hipochondryczne podejście do swojego zdrowia, i jak widać przenoszą je na
@Flypho: Przyznaj, jesteś po prostu małym zgredem bez empatii i lubisz tym emanować na cały świat, podkreślając swoją wyższość nad wszystkim co nie potrafi obsługiwać internetu i nie stworzyło pisma.

Taka z ciebie wyższa forma życia. Niektórym dobrze jest z empatią w życiu ale skoro próbujesz poprzez wyśmiewanie i #!$%@? się do ludzi leczyć ich z tej bardzo potrzebnej i cennej cechy, to kim ty jesteś?

Nie uważasz, że to jest
@Centuri0n Nie wiem co ma empatia do postrzegania kota jako ważniejszej istoty od człowieka, ale mogę ci na milion sposobów wskazać, jaki udział w takim podejściu ma głupota. I wcale nie jestem pozbawiony empatii, jestem raczej miłym dla wszystkich istot człowiekiem, ale jak ktoś ma ochotę zrównać własne życie z kotem czy psem to proponowałbym zacząć od rzeczy najprostszych - srania pod siebie i jedzenia z podłogi.
@Flypho: W którym momencie sprofilowałeś ją jako osobę stawiająca kota ponad człowieka? Stawia kota ponad wakacje a nie ponad człowieka i tak jeśli jest to jej kot, którym się opiekuje, którego wychowuje i towarzyszy jej od wielu lat to jak najbardziej może mieć status kogoś w dodatku bardzo ważnego, bo wprowadził w jej życie wiele rzeczy które zdefiniowały jej rzeczywistość to ma prawo stawiać go bardzo wysoko.

Jak się decydujesz na