Wpis z mikrobloga

96695 - 60 = 96635

Ale pykło, nawet nie poczułem no i nie spodziewałem się że ta trasa to akurat 58 km, dwa jeszcze dokręciłem pod domem aby ładniej wyglądało :)

Zrobię dwa wpisy w jednym, miałem sporo przemyśleń na temat #odchudzanie i jazdy na #rower i w moim przypadku wpływ na samą utratę wagi ma znikomy, w tym sezonie zrobiłem jakieś niecałe 700 km więc tyle co nic biorąc pod uwagę, że ciepła cześć się kończy a podczas chłodu nie jeżdżę.

Jazda na rowerze niesamowicie mnie relaksuje, mam czas na poukładanie sobie spraw w głowie, tak na spokojnie gdy człowiek jest sam ze sobą i jedzie swoje. Stan ciężki do opisania, nie jest tak że nie mogę się doczekać kiedy znowu pójdę na rower, ale po prostu tego potrzebuję :)

======================================
#plantrzydziestoletni - autorski tag odnośnie mojego odchudzania i nie tylko :)
23.03 - 139.8 kg
01.09 - 119.4 kg

Przyszła dzisiaj nowa dostawa ciuchów, z jedną rozmiarówką trochę poleciałem, ale chwila moment kilak miesięcy i będzie ok :)
Trzeba by pomyśleć teraz aby pozbyć się tych za dużych ciuchów.

#bekazgrubasow

Statystyki:

Dystans: 60 km
Wertykalnie: 320.854m(↑160.494m/↓160.36m)
Czas: ◷02:25:46
Średnie tempo: 2:25 min/km
Średnia prędkość: 24,77 km/h
Kalorie: 1233 kcal
Średni puls: ❤0bpm
Maksymalny puls: ❤0bpm

W tym tygodniu to już 60km!
#rowerowyrownik #ruszmiasto
ElCidX - 96695 - 60 = 96635

Ale pykło, nawet nie poczułem no i nie spodziewałem się ...

źródło: comment_BjA38hpQPQw7Z8Yu76mJa95BWBioUr25.jpg

Pobierz
  • 3
@ElCidX: U mnie już grubo ponad 8k km w tym roku, a waga praktycznie stoi od dawna w tych okolicach 95kg. Takie zwykłe nabijanie kilometrów na rowerze, to szału nie robi jeśli chodzi o odchudzanie, jeśli nie doda się do tego jakiegoś konkretnego treningu czy diety :)
Jazda na rowerze niesamowicie mnie relaksuje, mam czas na poukładanie sobie spraw w głowie, tak na spokojnie gdy człowiek jest sam ze sobą i jedzie swoje. Stan ciężki do opisania, nie jest tak że nie mogę się doczekać kiedy znowu pójdę na rower, ale po prostu tego potrzebuję :)


@ElCidX: mam tak samo (choć to mój pierwszy sezon) i też tego nie potrafię opisać. Co do kilogramów, to np. moje nawyki