Wpis z mikrobloga

Siema mirki i mirabelki.
Takie małe #chwalesie , wczoraj stuknęło mi na wadze -20,4 kg :D
Waga wyjściowa 139,8 kg, moje życiowe maks z tego co pamiętam.

Odchudzanie od 23 marca tego roku, chociaż teraz nie chodzi tylko o odchudzanie ale o zmianę sposoby myślenia i swojego życia :) Pomyślałem że warto to zrobić przed 30, stąd też zakładam sobie tag #plantrzydziestoletni jeśli ktoś będzie zainteresowany postępami i moimi przemyśleniami to zapraszam do obserwowania :)
A czasu w sumie niewiele zostało bo do stycznia 2020, trzymajcie kciuki.

Co do obecnego #odchudzanie to główne założenie MW do tego po jakimś czasie dołączył #rower i domowa #silownia (òóˇ)
Kalorii obecnie nie liczę, nie jem śniadań, tylko drugie w pracy potem zwykły obiad w domu i najczęściej to tyle.
Nigdy nie przepadałem za ideą 5-7 posiłków dziennie, znacznie bardziej podoba mi się idea #okresowypost #intermittentfasting który już kiedyś stosowała i byłem bardzo zadowolony.

Z rana biorę tylko zestaw startowy czyli kreatyna, kofeina, d3 + vitapak od kfd.

Miałem w swoim życiu już podejścia do odchudzania jak w 3 miesiące strata 25 kg, ale skończyło się tak jak widać :D
Więc teraz założenia są zupełnie inne.
Jeśli macie jakieś pytania zapraszam :)
I przypominam o tagu do obserwowania #plantrzydziestoletni

#bekazgrubasow
ElCidX - Siema mirki i mirabelki. 
Takie małe #chwalesie , wczoraj stuknęło mi na wa...

źródło: comment_wQpeWvuPHKHYABLeOfRaPlRjAg279ZZl.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@ElCidX: Mireczku przede wszystkim gratulacje :) ja od września ze 150 do 120 zlazlem i tez rowerek, siłownia, teraz mnie trochę rozowa z żarciem ogarnia
  • Odpowiedz
@ElCidX: w wakacje głównie gora i brzuch natomiast jak się skończy sezon rowerowy to dołożę jeszcze nogi (w sezonie do tej pory przejechałem 6k km) i kardio :)
  • Odpowiedz
  • 1
@ElCidX

wczoraj stuknęło mi na wadze -20,4 kg :D

Kurna typie, człowiek czyta i rozkminia czy jakiś mireczek nie ogarnął przypadkiem ujemnej grawitacji albo co, a ty po prostu stales się mniej nalany.
I tak szanuję.
  • Odpowiedz
@ElCidX: kuuurła Mireczku gratki, ja wyjściowo miałem 132,5 teraz 98,7, schudłem w ciągu 2 lat co prawda, w lustrze dalej widać grubasa XD ale nie poddajemy się, jesteśmy w połowie drogi!
  • Odpowiedz