Wpis z mikrobloga

Siema mirki i mirabelki.
Takie małe #chwalesie , wczoraj stuknęło mi na wadze -20,4 kg :D
Waga wyjściowa 139,8 kg, moje życiowe maks z tego co pamiętam.

Odchudzanie od 23 marca tego roku, chociaż teraz nie chodzi tylko o odchudzanie ale o zmianę sposoby myślenia i swojego życia :) Pomyślałem że warto to zrobić przed 30, stąd też zakładam sobie tag #plantrzydziestoletni jeśli ktoś będzie zainteresowany postępami i moimi przemyśleniami to zapraszam do obserwowania :)
A czasu w sumie niewiele zostało bo do stycznia 2020, trzymajcie kciuki.

Co do obecnego #odchudzanie to główne założenie MW do tego po jakimś czasie dołączył #rower i domowa #silownia (òóˇ)
Kalorii obecnie nie liczę, nie jem śniadań, tylko drugie w pracy potem zwykły obiad w domu i najczęściej to tyle.
Nigdy nie przepadałem za ideą 5-7 posiłków dziennie, znacznie bardziej podoba mi się idea #okresowypost #intermittentfasting który już kiedyś stosowała i byłem bardzo zadowolony.

Z rana biorę tylko zestaw startowy czyli kreatyna, kofeina, d3 + vitapak od kfd.

Miałem w swoim życiu już podejścia do odchudzania jak w 3 miesiące strata 25 kg, ale skończyło się tak jak widać :D
Więc teraz założenia są zupełnie inne.
Jeśli macie jakieś pytania zapraszam :)
I przypominam o tagu do obserwowania #plantrzydziestoletni

#bekazgrubasow
ElCidX - Siema mirki i mirabelki. 
Takie małe #chwalesie , wczoraj stuknęło mi na wa...

źródło: comment_wQpeWvuPHKHYABLeOfRaPlRjAg279ZZl.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • 0
@ElCidX o #!$%@?. Nie chce obrazac czy cos ale miales BMI jakies 45. 3 stopien otylosci czyli byles w #!$%@? "duzy".

Czujesz juz teraz roznice w dniu codziennym jak schudles te 20 kilo ? Lepiej sie spi, funkcjonuje w ciagu dnia, ciut mniej sie meczysz ? Czy jakies inne pozytywy ?
  • Odpowiedz
@mando5: No w #!$%@?, to nie obraza :) W codziennym? Raczej nie, ciuchy do wymiany mam bo z pasa poszło 14 cm.
Duża różnica na rowerze, znacznie lepsza wydajność organizmu teraz średnie mam 25 km/h a zaczynałem od 20 km/h przy trasach 44 km co i tak nie było złym wynikiem. Ale i kiedyś sporo jeździłem.
@fatmobil: ja mogę stać się Twoją motywacją, zapraszam do obserwowania tagu :)
@mario972:
  • Odpowiedz
@ElCidX: O panie. Nazbierałeś tych kilogramów. Fajnie, że przyszło opamiętanie.

Gratuluję postępów!

Tylko pamiętaj! Kiedy już schudniesz to utrzymanie wagi też nie jest łatwe. Organizmowi zbyt wiele się nie podoba i chce powrócić do poprzedniego stanu.

Powodzenia!
  • Odpowiedz