Wpis z mikrobloga

1. Bądź moim kumplem
2. Poznaj pewną dziewczynę
3. Dowiedz się, że ona raczej z tych doświadczonych seksualnie, a ty nie bardzo
4. "kij tam, przeszłość nie ma znaczenia ważne, że się kochamy"
5. Brnij w to dalej

Ciekaw jestem czy zgadniecie, kto wczoraj w ramach sprzeczki usłyszał od panny, że jest gorszy w łóżku niż jej były, bo z nim miała nieziemski seks, a teraz tylko poprawny i że obecny musi się postarać, bo jej tak nie zaspokaja jak były XDDDD

#heheszki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #seks #przegryw
Pobierz L.....i - 1. Bądź moim kumplem
2. Poznaj pewną dziewczynę
3. Dowiedz się, że ona ra...
źródło: comment_KmSkmtHVkT8eR6zB1gMryHWqjqjiNB2l.jpg
  • 83
(liczba partnerów nie ma tutaj nic do rzeczy)


@teehee: Nie no wiadomo, to o niczym nie mowi. Tak samo jak ktos, kto ciągle leje np swoją babię nie ma sklonnosci do agresji. Zlodziej nie ma tendencji do kradzieży itd.

Jak ktos ma X partnerow to znaczy, ze nie chce/nie umie into zwiazek i zalezy mu na bzykaniu, takie osoby zawsze maja jakies zdrady i inne gowna na koncie, bo KOLEJNA N-TA
@LR300: dla was kobieta, która choć miała jednego przed wami to już najgorsze zło więc dyskutowanie z wami na ten temat nie ma sensu :) nie wiadomo dlaczego tak powiedziała, mogła np. zrobić to też specjalnie, by bardziej się starał. Taki protip: jeśli tamten byłby lepszy to nie byłby jej byłbym ;) Dobieramy się tak jak nam pasuje, ja np. nie lubię facetów ruchaczy, ale nie krytykuję kobiet, które się z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kwiatosz:

w zwiazku zawsze ktos bedzie bardziej doswiadczony

Nie zawsze. Mogą prawik z dziewicą się związać bądź osoby, które miały dokładnie taką samą liczbę partnerów wcześniej o podobnych temperamentach.
To raczej kwestia tego, że jakiś Sebek ją dobrze zadowolił, ale nie nadawał się na związek, więc laska wybrała zwykłego miłego faceta, który zbyt przebojowy nie był, czyli mojego ziomka, ale teraz ją boli to, że nie ma takiego seksu jak z Sebkiem.


@Lawrence_z_Arabii: Szczerze? Nawet gdyby mój były był 100x lepszy w łóżku, nie powiedziałabym tego partnerowi, a już z pewnością nie w kłótni, by mu dokopać... tego się po
Mnie wynurzenia 25-letnich prawiczków o tym, że trzeba upolować niedoświadczoną dziewicę, żeby nie miała porównania i przypadkiem nie dostrzegła #!$%@? #!$%@? przegrywa, wydają się... MOCNO creepy.


@YourShadow9: To raczej chodzi o to, że zwykły facet nigdy nie zapewni tego samego co najlepszy Alvaro, bo to jak porównywać codzienną kawę do kokainy.

Logiczne też jest, że jak ktoś się w kokainę wciągnął, to na samej kawie długo nie wytrzyma.