Wpis z mikrobloga

1. Bądź moim kumplem
2. Poznaj pewną dziewczynę
3. Dowiedz się, że ona raczej z tych doświadczonych seksualnie, a ty nie bardzo
4. "kij tam, przeszłość nie ma znaczenia ważne, że się kochamy"
5. Brnij w to dalej

Ciekaw jestem czy zgadniecie, kto wczoraj w ramach sprzeczki usłyszał od panny, że jest gorszy w łóżku niż jej były, bo z nim miała nieziemski seks, a teraz tylko poprawny i że obecny musi się postarać, bo jej tak nie zaspokaja jak były XDDDD

#heheszki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #seks #przegryw
L.....i - 1. Bądź moim kumplem
2. Poznaj pewną dziewczynę
3. Dowiedz się, że ona ra...

źródło: comment_KmSkmtHVkT8eR6zB1gMryHWqjqjiNB2l.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: To raczej kwestia nieumiejetnosci bycia w zwiazku, ze taki tekst pada. Natomiast w zwiazku zawsze ktos bedzie bardziej doswiadczony i raczej na wszystkim dobre wychodzi, ze osoba bardziej doswiadczona uczy te mniej doswiadczona.
  • Odpowiedz
Ciekaw jestem czy zgadniecie, kto wczoraj w ramach sprzeczki usłyszał od panny, że jest gorszy w łóżku niż jej były, bo z nim miała nieziemski seks, a teraz tylko poprawny i że obecny musi się postarać, bo jej tak nie zaspokaja jak były


@Lawrence_z_Arabii: wtedy się mówi: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
arcxa - > Ciekaw jestem czy zgadniecie, kto wczoraj w ramach sprzeczki usłyszał od pa...
  • Odpowiedz
To raczej kwestia nieumiejetnosci bycia w zwiazku, ze taki tekst pada.


@kwiatosz: To raczej kwestia tego, że jakiś Sebek ją dobrze zadowolił, ale nie nadawał się na związek, więc laska wybrała zwykłego miłego faceta, który zbyt przebojowy nie był, czyli mojego ziomka, ale teraz ją boli to, że nie ma takiego seksu jak z Sebkiem.

Natomiast w zwiazku zawsze ktos bedzie bardziej doswiadczony i raczej na wszystkim dobre wychodzi, ze
  • Odpowiedz
ale liczba partnerów nie ma raczej nic do rzeczy, po prostu chciała go zranić mocno i to się jej chyba świetnie udało.


@pilot1123: Liczba partnerów ma to do siebie, że gdy rośnie, to zmniejsza się szansa, że każdy kolejny będzie tym następnym.

Łatwiej być najlepszym, gdy jest się pierwszym, albo drugim, niż gdy jest się dwudziestym, czy nawet
  • Odpowiedz
To raczej kwestia tego, że jakiś Sebek ją dobrze zadowolił, ale nie nadawał się na związek, więc laska wybrała zwykłego miłego faceta, który zbyt przebojowy nie był, czyli mojego ziomka, ale teraz ją boli to, że nie ma takiego seksu jak z Sebkiem.


@Lawrence_z_Arabii: Tutaj laska jest jebnieta, ze takie rzeczy mowi, z tym sie nie kloce. Tylko ze w oryginalnym poscie stwierdzasz, ze to jest jakos powiazane z doswiadczeniem,
  • Odpowiedz
Tutaj laska jest jebnieta, ze takie rzeczy mowi, z tym sie nie kloce. Tylko ze w oryginalnym poscie stwierdzasz, ze to jest jakos powiazane z doswiadczeniem, a nie z tym, ze laska jest po prostu #!$%@?, co jest interpretacja przez Twoj pryzmat, a nie oddaniem stanu rzeczywistego.


@kwiatosz: To jest powiązane z doświadczeniem, bo przez doświadczenie przechodzi teraz frustrację seksualną i wali fochy mojemu kumplowi.

Nawet gdyby go tak nie
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: to, że tak powiedziała to po prostu chciała zrobić mu przykrość. Kobiety bez doświadczenia tez potrafią tak powiedzieć do swojego faceta, by go zdenerwować. Ogarnięta kobieta tak nie powie niezależnie od swojego doświadczenia z innymi.
  • Odpowiedz
ale teraz ją boli to, że nie ma takiego seksu jak z Sebkiem.


@Lawrence_z_Arabii: raczej chciała mu dowalić w kłótni. Jakby zależało jej na lepszym seksie to
a) zostawiłaby go
b) sama by w tym seksie przejęła inicjatywę tak, by seks był lepszy
c) pogadałaby z nim o tym normalnie, że chce to czy tamto, a nie jako strzał w pysk w afekcie
  • Odpowiedz
Ogarnięta kobieta tak nie powie niezależnie od swojego doświadczenia z innymi.


@teehee: Tylko od razu zerwie, albo będzie to dusiła w sobie i dalej się frustrowała, czyż nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jakby zależało jej na lepszym seksie to

a) zostawiłaby go


Nie uwzględniasz tego, że seks nie jest dla niej teraz priorytetem i woli związek.

b) sama by w tym seksie przejęła inicjatywę tak, by seks był lepszy
  • Odpowiedz
Nie, to nie jest system 0-1, nie jest tak, ze albo problem ukryty, albo wprowadzony w postaci ewidentnej proby dowalenia partnerowi. Trzecia i sluszna droga to porozmawianie.


@kwiatosz: Rozmowa wszystkiego nie rozwiąże.

Jeśli po prostu przyzwyczaiła się do dobrego seksu, to rozmowa nie sprawi, że się od niego odzwyczai. Tak samo jak rozmowa nie sprawi, że mój kumpel zostanie idealnym kochankiem.
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: porozmawia z nim na spokojnie, że coś jej nie pasuje i czy mogliby coś z tym zrobić. Ale też tak się zdarza, że po prostu nie dobrali się pod tym względem (liczba partnerów nie ma tutaj nic do rzeczy) i najlepiej będzie jeśli się rozstaną. Przecież mężczyźni tez potrafią publicznie obrażać kobiety, że te leżą jak kłody zamiast z nimi porozmawiać. Ale takie zachowanie świadczy o niedojrzałości ludzi :|
  • Odpowiedz