Wpis z mikrobloga

@czikapu: Ja sobie chwalę W10, bardziej niż W7, ale nie powiem, że wszystko się odbywa bez problemów. Pomijając mało szkodliwe - dziwne działanie wyszukiwarki, wyszukiwarki ustawień i programów, dziwactwa z niektórymi ustawieniami - to głównie mi szkodziły problemy przy aktualizacji. Za cholerę nie chciała mi się wykonać aktualizacja 1709 (konkretnie to 10.0.16299.15). Potrzebowałem tego do pracy (Xamarin.Forms na VS), a z jakiegoś powodu nie mogłem tego dokonać. Ciągłe buble, reset
  • Odpowiedz
Windows 10 to jest najlepsze co spotkało komputery osobiste w ostatnich 10 latach.

@tchaikovsky: Jak ktoś komputera używa tylko do przeglądania Pejsbuka i Wykopu, to może i tak.
  • Odpowiedz
@arturek9lol: Nie prawda. Wystarczy wyłączyć aktualizacje na 10 i okazuje się, że jest bardziej stabilny i wydajny niż 7. Bo tak to jesteś po prostu beta-testerem i wszystkie wpadki, dziury i błędy aktualizacji zaliczasz. Pomijam wygląd i rozmieszczenie opcji, bo to kwestia przyzwyczajenia albo gustu, poza tym większość można sobie poustawiać i dostosować jak się chce. Innych większych różnic nie ma.
  • Odpowiedz
@vvertoi: Zgodzę się , ale jesli chodzi o reklamy to wystarczy dobrze skonfigurować windowsa to takie rzeczy jak reklamy nie wystąpią Ba nawet mozna #!$%@?ć instalowanie się gówno appek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@arturek9lol: Windows 10 to jest najlepsze co spotkało komputery osobiste w ostatnich 10 latach.


@tchaikovsky: Zgodziłym się, gdyby nie te #!$%@? aktualizacje, których (bez obejść) nie można zatrzymać. Zawsze w windowsach instalowałęm aktualizacje później niż inni, gdy byłem pewien, że ządna nie spadła z rowerka.
  • Odpowiedz