Wpis z mikrobloga

@arturek9lol: OPie jak ty masz chyba jeden z najgorszych procesorów ever na userbenchmarku, system 64 bitowy i do tego 2 GB RAM
W czym ten system daje radę na tym sprzęcie, bo jak widać nawet masz problem z Aero XD
  • Odpowiedz
@wysuszony: Mac to też PC

https://en.wikipedia.org/wiki/IMac_Pro

iMac Pro is an all-in-one personal computer and workstation designed, manufactured, and sold by Apple Inc. starting December 14, 2017.[1] Unlike the Mac Pro, Apple claims the iMac Pro is the most powerful Mac ever made.[2] The iMac Pro comes with a custom Apple T2 chip (which stores encrypted keys) and a custom version of macOS High Sierra which allows the user to lock
  • Odpowiedz
Na chrome i operze nie działa. Na firefoxie trochę się ładuje ale jak już włączę film to leci do samego końca :)


@arturek9lol: Podobne lapki mieli u mnie w szkole i "trochę" trwało zwykle 5 minut XD
No i nie wiem, w jakiej ty jakości chcesz to oglądać, bo IMO ten laptok ma problem z 360p nawet xD
  • Odpowiedz
@czikapu: A nie no, to sory, jak ty nie masz problemów to faktycznie nie mogą istnieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętam kiedyś jedną z kwietniowych aktualizacji Windowsa 10 gdzie przez kilka dni mój system się męczył z zainstalowaniem tego, komunikat że nie udało się zaktualizować i cofa zmiany, potem przy każdym restarcie próbuje zaktualizować znowu->nie udaje się->cofanie zmian->restart, z 10 sekund do pulpitu robią się 3
  • Odpowiedz
Ok, ok na jednym kompie updatowalem z 7 to jest wporzo, a na drugim instalowałem od zera i na 10 nie mam Painta, pod prawym klawiszem nie ma cmd tylko powershell w którym trzeba pisać dopisywać cmd żeby prosty mklink wywołać. Że nie wspomnę o mojrej starej drukarce laserowej z prawie pełnym tonerem do której ostatnie dzialajace stery są do XP. Żeby coś wydrukować trzeba wirtualke włączyc, przecież nie wyrzucę sprawnej drukarki.
  • Odpowiedz
Polecam włączyć indeksowanie.


@SzalomMosterdzieju: ja właśnie wyłączyłem:
1. Szukajka i tak działała strasznie wolno, na tyle że szybciej można było znaleźć plik ręcznie xD
2. Indeksator rżnął mi dysk - bardzo często użycie dysku było na kilkadziesiąt procent (albo i 100) i nie dało się korzystać w ogóle z systemu.
A dysk wcale zapchany nie był, system zaktualizowany, HDD 7200rpm.
Teraz korzystam z Everything i różnica niesamowita.
  • Odpowiedz
@tchaikovsky: To jest #!$%@? bugfest a nie XD Mam codzienne porównanie, bo w domu mam 7, w pracy 10 i to jak 10 spowalnia mi pracę to jest kryminał. Co prawda zabezpieczenia itd. ale kiedy widzisz jakiegoś windowsowego buga codziennie, a krytycznego chociaż raz w miesiącu, to jest to dramat w porównaniu, gdzie na 7 takowych po prostu się nie widuje. 8 lat na Win7 i nie miałem błędu krytycznego.
  • Odpowiedz