Wpis z mikrobloga

@arturek9lol: Bo moim zdaniem większość problemów tego netbooka to ram, jak zobaczyłem że na czystej recovery tego systemu i wyrzuceniu śmieci od HP mam wolne niecałe 100 megabajtów (pewnie na wywołania systemowe) to byłem wniebowzięty - to nawet Half Life'owi 1 nie starczy do działania.
Mimo tego że słaby i "HP powinno za niego przeprosić" fajnie wspominam tego laptoka, ile razy w podróży dał mi możliwość pogrania w RCT 2,
  • Odpowiedz
@tchaikovsky: zabawne jest że jest sroga fala hejtu na Win10, a Twój komentarz zebrał 400 plusów już. No ale cóż, jak tam zauważyli freethinkerzy zawsze mają problem z Win10 :D
  • Odpowiedz
@tchaikovsky: #!$%@?łem szela i wstawiłem w jego miejsce Windows Commandera , od razu lepiej nie muszę patrzeć na te #!$%@? kafle , wypieprzyłem logo startowe i inne gówna wstawiłem sobie WC start teraz Win 10 działa jak należy
  • Odpowiedz
@arturek9lol: Windows 10 to jest najlepsze co spotkało komputery osobiste w ostatnich 10 latach.


xD chyba nigdy nie miałeś do czynienia z macos. Może w kategorii windowsa jest to najlepszy produkt, ale do maca nie ma startu
  • Odpowiedz
@tchaikovsky: W10 jest zajebisty, jak usiądziesz na nim po formacie jak nad Linuxem. Polecam skrypty powershellowe do zmian ustawień windows update, usunięcia telemetrii i innych syfów. Wtedy jest to rzeczywiście spoko system
  • Odpowiedz
Wy tam programiści siedźcie sobie na tych lunixach


@Rience93: szkoda mi czasu na pracę w 100% na linuxie, do pracy wolę stabilnego windowsa. Linuxa wolę używać w domu, gdzie jak mi się coś posypie to żadna strata.
  • Odpowiedz
- Wieczne problemy z aktualizacjami - te duże, które mają miejsce dwa razy do roku, ZAWSZE #!$%@?ą jakąś działającą funkcję systemu - po ostatniej całkowicie przestało mi działać Menu Start, wcześniej miałem błąd krytyczny przy uruchamianiu komputera - mnie doświadczony użytkownik skazany byłby na formata i utratę wszystkich plików osobistych. Oficjalny support Microsoftu odsyłał do posta na forum napisanego przez użytkownika, który metodą prób i błędów doszedł do bardzo prostego rozwiązania: wystarczyło
  • Odpowiedz
@arturek9lol: od 4 lat bez formata, win 8.1 upgradowany na win 10, żadna aktualka nic mi nie popsuła, w sumie niem kiedy się robią poza tymi dużymi jak np. aniversary. Żadnych problemów. Używam do pracy i gier. Ostatnio odkrywam coraz więcej użytecznych opcji, jak choćby przełączanie dźwięku z aplikacji na osobne źródła (do tej pory używałem AudioRouter), odpowiednik f-luxa, spoko podsumowanie co zajmuje ile miejsca na dysku.
  • Odpowiedz