Wpis z mikrobloga

@tchaikovsky: To chyba żart. Win 10 żyje własnym życiem, on robi sobie na moim komputerze co chce, spontanicznie niektóre rzeczy przestają działać. Win 7 był dużo lepszy.
  • Odpowiedz
@Nizax: xD to po #!$%@? mi system na którym nie moge instalować aplikacji? w autostarcie mam tylko spotify i discorda a załącza się 3x dłuzej niż ubuntu/manjaro z tymi samymi programami
  • Odpowiedz
@vvertoi: jak nie możesz instalować? Możesz ale nie instaluj jakiś dziwnych ingerujących w rejestry do windowsa jakoś szczególnie.

A start systemu to już kwestia dyskusyjna ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ktoś umi to i windows odpali się w 5 sekund
  • Odpowiedz
@tchaikovsky: Ja tak miałem, że zmieniał mi po aktualizacji tapetę czy jakieś sterowniki się sypały. Po jednej aktualizacji w ogóle przestał mi się sytem uruchamiać, przywracałem do stanu wcześniejszego i działo się to samo po aktualizacji. Musiałem na siłę ubić wszystkie mechanizmy aktualizacji.

Ogólnie gniot a nie system.
  • Odpowiedz
@tchaikovsky: przy instalacji odznacz opcję wysyłania informacji do microsoftu, w usługach wyłącz telemetrię i ustaw uruchamianie ręczne, wyłącz proces, nie ma telemetrii. Włącz ponownie komputer TELEMETRIA ZNOWU KURŁA DZIAŁA
  • Odpowiedz