Wpis z mikrobloga

Zgodnie z obietnicą wołam wszystkich plusujących ten wpis

Co ta różowa #!$%@?ła to ja nie wiem. Umówieni na sobotę wieczór, miała podrzucić znajomych na wesele i przyjechać przy okazji do #poznan . W sobotę po południu napisała, że przyjedzie jutro, bo załatwili sobie inny transport. Trudno, pytam o godzinę spotkania. Odzewu nie ma, kontakt się urwał. Nie wchodziła na FB ani instagrama. Stwierdziłem: (pomijając wizje katastroficzne) "Wystawiła mnie". W poniedziałek o 3 rano napisałem na #tinder, że mogłaby mi wprost powiedzieć nie. Odpisała potem, że pisze licencjat na przyszły tydzień, dlatego wyłączyła FB i instagrama. No ja #!$%@? XDD Stwierdziłem zrezygnowany, że raczej nic z tego nie będzie. Ale...

Napisała dzisiaj po północy, że cały wieczór ją to wszystko gryzie i chciałaby się spotkać. Byłem akurat na spacerze na drugim końcu miasta. Zaproponowała, że podwiezie mnie do domu. Przyjechała śliczna drobna blondynka, 43 kilogramy sex-appealu odziane w dres ( ͡ ͜ʖ ͡) Muszę przyznać jedno: doskonale jeździ. Nigdy jeszcze nie powiedziałem o różowej, że jeździ lepiej niż dobrze, a ona ze stoickim spokojem wdusiła mnie w fotel. Podwiozła mnie, poszliśmy na spacer i gadaliśmy o wspólnych zainteresowaniach, ostatnich dniach i pierdołach. Widać było, że jest zmęczona. Odprowadziłem ją do auta, pożegnałem się i patrzyłem jak odjeżdża. Nie mogę doczekać się następnego spotkania. Serduszko rośnie (͡ ͜ʖ ͡)

#logikarozowychpaskow #tfwnogf #blondynkiboners #stulejacontent #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki
  • 67
@El_General_Magnifico: pięknie Cie #!$%@?ła bez mydła na dzień dobry. A po tym jak poleciałeś później na spotkanie z wywieszonym jezorem widzi, że owinie Cię dookoła palca bez kłopotu. Więcej #!$%@? godności i szacunku do siebie. Ja rozumiem, że człowiek zakochany to i inaczej myśli ale... zakochałeś się w osobie, której w ogóle nie znasz? xD
@El_General_Magnifico Stary ona pisze z kilkoma. Spotkała się z kimś ciekawszym, jesteś jej 2/3 wyborem. Za bardzo się nie napalaj. Ja Ci dobrze życze, ale z takim podejściem tej laski to ja szans na związek nie widzę(obym się mylił). Jak ktoś nie odposuje,nie dzwoni, tzn że nie szuka kontaktu, a człek dobrze wychowany napisze/zadzwoni i powie..nie moge bo(?), a tak to ktoś ma Cię w.dupie.