Wpis z mikrobloga

Zgodnie z obietnicą wołam wszystkich plusujących ten wpis

Co ta różowa #!$%@?ła to ja nie wiem. Umówieni na sobotę wieczór, miała podrzucić znajomych na wesele i przyjechać przy okazji do #poznan . W sobotę po południu napisała, że przyjedzie jutro, bo załatwili sobie inny transport. Trudno, pytam o godzinę spotkania. Odzewu nie ma, kontakt się urwał. Nie wchodziła na FB ani instagrama. Stwierdziłem: (pomijając wizje katastroficzne) "Wystawiła mnie". W poniedziałek o 3 rano napisałem na #tinder, że mogłaby mi wprost powiedzieć nie. Odpisała potem, że pisze licencjat na przyszły tydzień, dlatego wyłączyła FB i instagrama. No ja #!$%@? XDD Stwierdziłem zrezygnowany, że raczej nic z tego nie będzie. Ale...

Napisała dzisiaj po północy, że cały wieczór ją to wszystko gryzie i chciałaby się spotkać. Byłem akurat na spacerze na drugim końcu miasta. Zaproponowała, że podwiezie mnie do domu. Przyjechała śliczna drobna blondynka, 43 kilogramy sex-appealu odziane w dres ( ͡ ͜ʖ ͡) Muszę przyznać jedno: doskonale jeździ. Nigdy jeszcze nie powiedziałem o różowej, że jeździ lepiej niż dobrze, a ona ze stoickim spokojem wdusiła mnie w fotel. Podwiozła mnie, poszliśmy na spacer i gadaliśmy o wspólnych zainteresowaniach, ostatnich dniach i pierdołach. Widać było, że jest zmęczona. Odprowadziłem ją do auta, pożegnałem się i patrzyłem jak odjeżdża. Nie mogę doczekać się następnego spotkania. Serduszko rośnie (͡ ͜ʖ ͡)

#logikarozowychpaskow #tfwnogf #blondynkiboners #stulejacontent #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki
  • 67
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (478)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @zjembigos @Rudalke @shemmy @electron88 @Isnen @maaniek19 @turbojez @natix @tallman @xaxaxax @cookiez @MrKa @WuDwaKa @Obwud @BooB @wujaszekmati @JanuszChytrus @bigassbarbeque @Loco_Tranquilo @maciekk007 @dwabambosze @natalkos @Soolik1990 @glonstar @Vasterek_ @emebotskcus @nudziara @DoubleM @
  • Odpowiedz