Wpis z mikrobloga

@nojednaknie: mam nadzieje, że dojdzie to do większej ilości osób, którzy w końcu otworzą oczy. To jest najpiękniejszy dowód na to, że ci podludzie szczycą się wykorzystywaniem ludzi ciągnących te gospodarkę do przodu, którzy nie zawsze maja czas dla swoich rodzin co ich w-----a, ale nie mają nic do powiedzenia. To jest nie do pomyślenia co ta kobieta ma w głowie, jakie ma wartości i jakie przekaże swoim dzieciom. Ona
  • Odpowiedz
@stjimmy: nie każdy wie, że samemu można tanio gotować, ale czy jest to tańsze niż gównodieta?

Na szybko porownam moje jedzenie z czasów studiów vs. jedzenie teraz:
Śniadanie: bułka, serek (0,50gr) / banan, jabłko, jogurt naturalny, konopie albo otręby orkiszowe, len (3zl)
Obiad: makaron pszenny, sos ze sloika, pieczarki,
parówki (6zl) / makaron kukurydziany, sos z pomidorow lub passaty, pieczarki, cukinia, kawałek wołowiny, pomidorki, natka
  • Odpowiedz
A mnie trigerują takie wpisy jak i komentarze. Weźcie się ludzie k---a za robotę i przestańcie żyć cudzym życiem. Prawda jest taka że 500+ zrobiło więcej dobrego niż jakikolwiek rząd kiedykolwiek w tym kraju. Będziecie mieli dzieci to chętnie zobaczę jak ostentacyjnie NIE wyciągnięcie łapy po 500 stòwek. Oczywiście robienie dzieci tylko dla tych kilku tysięcy rocznie to patologia. Wbrew wszystkiemu taki program dla gospodarki może zrobić wiele dobrego, gdy
  • Odpowiedz
Weźcie się ludzie k---a za robotę i przestańcie żyć cudzym życiem


@Kick_Ass: Przecież 500+ to interesowanie się czyimś życiem i jego dochodami. Zamiast pracować na siebie, ci ludzie czekają aż władza socjalistyczna zabierze pracującym i da im.
  • Odpowiedz
Weźcie się ludzie k---a za robotę i przestańcie żyć cudzym życiem. Prawda jest taka że 500+ zrobiło więcej dobrego niż jakikolwiek rząd kiedykolwiek w tym kraju


@Kick_Ass: wiadomo, trzeba j---ć na 500+ i nie zadawać pytań xDD
  • Odpowiedz