Wpis z mikrobloga

@RozowaZielonka no to może eutanazja z urzędu? W idealnym świecie miałabyś odpowiednią ilość przedszkoli i szkół dla dzieci, prace która nie upodla i pozwala godnie żyć, wtedy bym się zgodził że to pasożyty, ale mając gòwno prace za 1500 zł brutto i troje dzieci, którym trzeba opłacić przedszkole albo opiekę, logicznie postępując kobietą woli zająć się wychowaniem . Ale komu ja tłumaczę, wy tu żyjecie w jakimś wyidealizowanym świecie,
  • Odpowiedz
a co Ci ta zła władza zabiera

@Kick_Ass: Zarobione pieniądze

Słucham uważnie gdzie odczułeś wprowadznie programu 500+

W ubytku pieniędzy z kieszeni, przez podwyżkę podatków.
  • Odpowiedz
ale mając gòwno prace za 1500 zł brutto i troje dzieci, którym trzeba opłacić przedszkole albo opiekę, logicznie postępując kobietą woli zająć się wychowaniem


@Kick_Ass: jak się nie ma pieniędzy ani wykształcenia, to się nie robi dzieci, proste
ale komu ja to tłumaczę, dej dej dej
ciekawe kto wam bedzie fundował wódeczkę jak małych przedsiębiorców maowiecki dojedzie do konca
  • Odpowiedz
@RozowaZielonka swoje personalne wycieczki to zachowaj na ludzi Twojego pokroju. Mamusia i tatuś przestaną dawać pieniążki to może zejdziesz na ziemię. Polska to nie #!$%@? eldorado , mieszkając na zadupiu to się dorobisz, garba chyba.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kick_Ass: oho, zaczęły się patuskie wysrywy, tatuś i mamusia dali to masz! #!$%@? prywaciarzu!
Tak się składa że co miesiąc muszę się składać na takich roszczeniowcow jak wy, mi nikt nie daje, a tylko dorzuca co chwilę nowe opłaty i bzdurne przepisy.
Ale dej dej, mje się należy bo wysralam gowniaka
  • Odpowiedz
@RozowaZielonka dobra, paszoł na czarno , z Twojego stylu pisania to wnioskuje milenijne dziecko niedostosowane mentalnie do funkcjonowania w społeczeństwie. #!$%@? wykopowe szambo mentalne.
  • Odpowiedz
@stjimmy jak się nie zwròci? Problem to będzie gdy dzielność nie wzrośnie, żadne kredyty nas nie uratują. Ja uważam że każdy sposób walkę z wymieraniem społeczeństwa jest wart uznania. No może poza importem że wschodu ( )
  • Odpowiedz
Problem to będzie gdy dzielność nie wzrośnie


@Kick_Ass: nawet jeśli program spełni optymistyczne założenia PiSu to i tak się nie zwróci - a sama dzietność z 500+ już spada
  • Odpowiedz
No może poza importem że wschodu


@Kick_Ass: no to przykro bo PiS przyjmuje migrantów ze wschodu (zarówno muzułmańskich i ukraińskich) i przyjął ich kilkakrotnie razy więcej niż PO:> samych migrantów z krajów muzułmańskich przyjął 3 razy więcej niż poprzedni rząd
  • Odpowiedz
U mnie na dzielni jest jedna pani, która nie ma żadnych dochodów, ale ma właśnie takie gabaryty i baba w opieki mówi mojej siostrze, że ona żyje z energi kosmicznej xd ( w sensie zasiłki bierze)
  • Odpowiedz