Wpis z mikrobloga

@normanos: Tyle komentarzy i nikt jeszcze nie zwrócił uwagi, że jego narzeczona jest z ameryki południowej (Boliwia?). Jakby to było w drugą stronę - jakiś różowy pasek związaby się z Latynosem, to Mirko wylałoby na nią wiadro pomyj za zdradę rasy
  • Odpowiedz
@Szymex2013: Bożyszcze wykopowych stulejarzy i mizogoni. Tzn. teraz już nie, ale jak tutaj się udzielał to tak było. Może ktoś Ci streści bardziej treściwie, bo mi się nie chce, ale usunął cały swój content z wykopu i instagrama, więc tak nic nie znajdziesz.

Gość schudł (wyżej masz jego zdjęcie jak był gruby), wyjechał do Azji gdzie pracował zdalnie jako #programista15k, potem założył swoją firmę, na co dzień
  • Odpowiedz
Jeszcze nie tak dawno śmiał się z wszystkich tych, którzy byli w związkach lub malżeństwach, robił z siebie ruchacza na wykopie i instagramie, myślał nad wazektomią (być może ja zrobił, nie wiem), krytykował posiadanie dzieci itp. Nawet jeśli nie chciał się wtedy ustatkowac to po co krytykował innych którzy wybrali inna drogę niż on? Mógł sobie dalej r----ć, ale nie śmiać się z tych ktorzy byli w zwiazkach. Jeżeli on się teraz
  • Odpowiedz