Wpis z mikrobloga

@franzie: pewnie wie bo fojer kiedy odchodził pisał że już kiedyś był w FWB z tą laską tylko ona się przeprowadziła czy coś w ten deseń, a teraz (wtedy) niby się już na stałe wprowadziła i chcą spróbować w luźnym związku (taki miał być z założenia, nie miał być to "silny" związek z krzyżykiem na drogę do małżeństwa)

co do samego zdjęcia:
malibu99 - @franzie: pewnie wie bo fojer kiedy odchodził pisał że już kiedyś był w FW...
  • Odpowiedz
@franzie: Pewnie wie, bo z tego co pamiętam, ale nie jestem pewien na 100% to ta jego loszka prowadziła podobny styl życia co nasz fojer. Do tego byli bliskimi przyjaciółmi i utrzymywali miedzy sobą relację fwb ( ͡° ͜ʖ ͡°). I w końcu zdecydowali, że spróbują razem tak na stałe i jak widać na razie im się dobrze wiedzie.
  • Odpowiedz
@SentineI: Ja tez sie oficjalnie w tym roku oświadczam. Ludzie dorastają. Zmieniają się itd.

@Paul_Proteus: to się nie nazywa hipokryzja tylko dojrzewanie. Cieszę się, że mogłem pomóc.


Panowie, nauczyciele życia, jeśli mogę -- pomóżcie!
Jak to jest? Gówniarza od mężczyzny dzieli przyklęknięcie, a potem przyklepanie terminu w remizie?

Aaaaa, nie chodzi o imprezę, tylko że tak na prawdę to ... ten... no, właściwie co? Wzięcie odpowiedzialności? Ładnie brzmi,
  • Odpowiedz
@carbyne:

No, ładnie sobie nawymyślałeś. Przychodzi taki czas w życiu mężczyzny, że przestaje go uszczęśliwiać skakanie z kwiatka na kwiatek. Tyle napisałem i tyle mam na ten temat do powiedzenia.
  • Odpowiedz
@Paul_Proteus: być może, być może, że tak jest...
ale uzaleznianie od tego dojrzenia / dojrzewania wydaje się jednak na wyrost ( ͡° ͜ʖ ͡°)
też w sumie tylko tyle napisałem, tylko w bardziej barwny sposób
niczym artysta na impresjonistycznym obrazie xD synestezja te sprawy xD
  • Odpowiedz
@carbyne:

( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie mówię, że to reguła, ale na pewno pewien schemat, który duża część z nas powiela. Stuku, puku, rampa pampa się dość szybko nudzi i człek zaczyna poszukiwać stabilizacji. Tyle i tylko tyle. Co kto lubi, ja nie oceniam.
  • Odpowiedz