Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miałem przerwe ze swój #rozowypasek. Długą z jej winy.
Po pewnym czasie znalazła sobie #bolecnaboku - w sumie wtedy nie na boku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po paru dobrych miesiącach pogodziliśmy się.
Ma swojego #bolecnaboku w znajomych na fb. Wkurzyłem się i zrobiłem imbe! Nie widzi w tym nic złego, hasła do fb podać nie chce.
Nie powiedziałem wprost kasuj go. Sama nic takiego nie zrobiła i nie zaproponowała i nie widzi w tym nic złego.
Co robić? Nie bardzo chcee żeby mój #rozowypasek miał chłopa który ją bolcował w znajomych.

#bolecnaboku #rozowepaski #niebieskiepaski #zalesie #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 18
@Asterling: Raczej idiotą. Raczej przerwa w jego mniemaniu nie polegała na tym, że ona będzie skakała sobie po penisach. A potem łaskawie da mu wrócić.

W sumie to takie stereotypowe i pachnie mi bejtem.
OP: @Noiser13: @MyPhilosophy: @Asterling: @kptant: Źle napisałem. Nie zdradzała mnie. Nie mam pewności.
Później się rozstaliśmy z jej winy i ona mnie zostawiła. Dwa tygodnie później miała już tego bolca. Minęło wiele miesięcy i jakoś się pogodziliśmy.
Reszta z fb jest napisana dobrze. Olać ją, kazać jej usunąć takie ultimatum dać czy jak?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop}