Wpis z mikrobloga

Pojechałem po nią i tak jak pisaliście #!$%@? w trzy dupy oczywiście, ale już się powoli ogarniała. Pół makijażu na twarzy, podarte pończochy i zgubiła jeszcze gdzieś kartę miejską. Jej koleżanki w podobnym stanie. Wróciliśmy do domu, ona zasnęła, teraz przed chwilą poszła się umyć i słyszę że ktoś jej coś wysyła na Messengerze. Otwieram, bo nie mamy przed sobą tajemnic. Ona czyta moje wiadomości też zanim na mnie naskoczycie. I kur*a oniemiałem. Ja #!$%@?ę, ręce mi się całe trzęsą. Ona zaraz wyjdzie spod prysznica a ja płaczę jak dziecko. Byliśmy razem trzy lata, dziewczyna złoto i to wszystko w #!$%@?. Nie wiem jak ona będzie się tłumaczyć, ale mam ochotę uciec po prostu z domu. Nie chcę tego słuchać. Ja #!$%@?ę.
Mesmerised - Pojechałem po nią i tak jak pisaliście #!$%@? w trzy dupy oczywiście, al...

źródło: comment_88ZL7Rksg9zjzxFFF16jd6t9vYhwN0tR.jpg

Pobierz
  • 262
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (350)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @jakiezycietakiarab @Bridu @Szrlh @BrotatyChleb @SralNick @HansLanda88 @wypalony @papapedro @dzony11palcow @rybsonk @kissmybattery @SafQ @rwski @mutinous @defvckto @kruszyniasty @kshaq_ @kotke02 @Mickeyickey @bialy_rycerz_pokoju @europa89 @Viv_iv @GrammarNazi @Pepeista @kisuarf @Kompulik @rezik @cr_7 @