Wpis z mikrobloga

Ktoś poleca jakiś program typu PotPlayer do otwarzania filmów? Ten program to dla mnie ideał, ale ostatnio wkurza tym, że się nie aktualizuje automatycznie tylko wymusza ściągnięcie instalatora (plus wyskakujące okienko z pytaniem o aktualizacje denerwuje :/).

Chcę zainstalować rodzicom i nie chcę żeby ich drażniły jakieś pop upy, tylko żeby działało samo na lata :) Najlepiej jakby interface i obsługa podstawych funkcji była bardzo podobna do PotPlayera (te same przyciski itp.)


#programy #filmy #seriale #napisy #kiciochpyta
  • 10
@budus2: Kolejny program (jak VLC), który słabo radzi sobie z napisami. Tak jak pisałem to podstawa. Często napisy są takie, że trzeba troche łatwo i szybko przesunąć albo synchronizować a takie programy dają dupy pod tym względem (chyba, że się dużo zmieniło od kiedy ostatni raz testowałem).
@budus2: Ok, to testuje i dziękuje. Jak teraz sobie myślę to chyba przy wymianie lapka go sprawdzałem a to było już prawie 3 lata temu. Może trochę go dopracowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@budus2: Dziękuje. Nie mogę znaleźć jeszcze kodowania napisów? (żeby były polskie znaki). Szukam dalej, a jak pamiętasz to daj znać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@budus2: Już znalazłem. Ja też zwykle ang, ale rodzicom trzeba pl ;) (i tak sukces, że przez lata nauczyłem ich gardzić lektorem ( ͡° ͜ʖ ͡°))