Wpis z mikrobloga

  • 0
@Skipi1111: Dzięki kadencji trumpa i wahaniom na rynku obecnie jestem już bardziej zahartowany na te spadki. Nawet jak zaraz jebnie xtb po wynikach już tak nie będzie d--a boleć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@ethize: W tym przypadku trochę tak. Przed zakupem intela byłem bardziej optymistycznie nastawiony do niego niż reszta i trzymałem się tego że intel posiadając faby jest zbyt ważny dla usa aby upadł + obecny ceo lip bu tan wcześniej również uratował cadence z beznadziejnej sytuacji i tam akcje również poszybowały w górę za jego kadencji
  • Odpowiedz